Art, antiquities

Number of items: 14

Tevan Margit (1901-1978: Ökörhajtók, fém dobozka, jelzett, karcolásokkal, 15×10×3 cm
11030.

5 000 HUF
17,24
Légy a pókhálóban, monogramos ezüst (Ag.) pénztárca bőr belsővel, fém belső szerelékkel és lánccal, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, kopásokkal, 16.,5×8×1,5 cm, bruttó 210 g
11031.

16 000 HUF
50,00
55,17
cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, a, sorozatszám: 257799, kopott, eredeti kopott bőr tokjában / Antique German binocular C P Goerz Berlin Trieder Binocle Serial: 257799 - 6 x magnification
11032.

11 000 HUF
34,38
37,93
Amerika csavar mérő réz tolóskála műszer. / American screw measurer. 22x7,5 cm
11033.

20 000 HUF
62,50
68,97
cca 1900 Saccharum - gyógyszertári fém cukortartó, kopott, m: 19,5 cm / pharmacy sugar bowl, metal, with faults
11034.

12 000 HUF
41,38
22
XIX. sz. eleje: Balkáni, bronz övre rögzíthető pisztolygolyó tartó. Díszített. / Balkans, ornamented bronze bullet holder 8,5x9 cm
11035.

11 000 HUF
34,38
37,93
cca 1800 Jacob Senebier (itt: Seuebier(!), ?-?): Az osztrák császári címerállatot formázó, díszesen gravírozott régi bronz napóra, rögzített gnómonnal, a holdfázisok jelzésére szolgáló koronggal, 18,5×16,5×7 cm /  cca 1800 Antique sundial in the form of the double-headed eagle of the Austrian Empire, richly engraved brass with fixed gnomon and an annexed rotating disc indicating the moon phases, made by Jacob Senebier (here: Seuebier(!), ?-?), 18,5×16,5×7 cm
11036.

40 000 HUF
125,00
137,93
23
cca 1900 G. Reichert mikroszkóp, hiányos, eredeti fa dobozában (kulcs nélkül), magyar kézzel írt nagyítási mutatóval, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm / G. Reichert microscope, deficient, in wooden box, without key
11037.

50 000 HUF
156,25
172,41
Bronz harang, qui me tangit, vocem meam audit felirattal, öntött, kopásokkal, m: 19 cm + díszes réz tartó/kongató szerkezettel, a húzó sérült / cast bronze bell, with supporting structure, little damaged
11038.

Bronz harang, "qui me tangit, vocem meam audit" felirattal, öntött, kopásokkal, m: 19 cm + díszes réz tartó/kongató szerkezettel, a húzó sérült / cast bronze bell, with supporting structure, little damaged

10 000 HUF
34,48
Réz tájoló, iránytű és napóra állítható lábakkal / Copper compass and sundial d:10
11039.

20 000 HUF
62,50
68,97
18
1951 Orion 222 rádiókészülék. Igényesen restaurálva kívül-belül, napi használatra alkalmas állapotban. / Vintage radio, restored.
11040.

60 000 HUF
187,50
206,90
Peugeot jelzett nagyméretű, pultra erősíthető áruházi kávédaráló / Large commercial coffe grinder, 31 cm
11041.

44 000 HUF
137,50
151,72

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.