Watches

Number of items: 9

14k dupla fedeles arany zsebóra, hibátlan pótólt számlappal, szép, működő állapotban, óramutató cserélve lett, d: 5 cm / C gold pocket watch with flawless dial. Works well. d: 5 cm
11130.

180 000 HUF
486,49
529,41
Heuer Daytona automata kronográfos karóra működő, jó állapotban, eredeti szíjjal, pótolt koronával / Automatic cronograph wristmatch with original steel band
11131.

240 000 HUF
648,65
705,88
E. Kaltenbach Cardiff, Anker járatos, kulcsos ezüst zsebóra működő, jó állapotban, két kulccsal  d: 5 cm / Silver pocket watch with key
11132.

30 000 HUF
81,08
88,24
Anker járatos, kulcsos ezüst zsebóra működő, jó állapotban, kulccsal  d: 5 cm / Silver pocket watch with key
11133.

30 000 HUF
81,08
88,24
Szecessziós falióra. Negyedütős, 3 súlyos szerkezettel, vésett súlyokkal, fazettázott üveggel, Működő, szép állapotban, kulccsal
11134.

140 000 HUF
378,38
411,76
Szemét mozgató kalapos úr. Vas öntvény, mechanikus asztali óra, porcelán számlappal, működő, jó állapotban, felhúzó kulccsal. Jelzett: Bradley & Cooper. / Antique table clock. Guy with moving eyes. Works well, with winding key.. 41 cm
11135.

40 000 HUF
108,11
117,65
Neobarokk, aranyozott emberalakos zamak kandalló óra. Alabástrom és márvány berakással.  Japy freres & cie, 1855. 8 napos szerkezet, feles és egész órás ütéssel . Felújításra szorúl.. Felhúzókulccsal. m: 46 cm / Baroque chandelier clock with figure. Needs repair. With winding key.
11136.

80 000 HUF
216,22
235,29
Lancel Panther asztali óra. Aranyozott, achát és citrin berakással; 1950, 8 napos működő szerkezet. / Lancel travel watch with copper case and achat. Works well. 10 cm
11137.

60 000 HUF
162,16
176,47
XIX. sz. eleje: Breguet a Chauny jelzett szerkezetű egynapos utazóóra. Gyöngyházberakásos, festett fa tokkal. Réz számlappal Nem működik. / First half of the XIXth. century. Traveller clock in wooden case, with copper dial, and shell inlay. Does not work. 16 cm
11138.

46 000 HUF
124,32
135,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF