Printed Materials

Number of items: 84

1834 Kolozsvár: körözvény magyar nyelven
11920.

2 600 HUF
7,03
7,65
15
1840 I Ferdinánd király okmányilletékekről szóló, szignettákról szóló rendelete modern félvászon kötésben 62p. / Order of Emperor Ferdinand regarding the document fees and the signetta fees. In modern half linen binding 62p.
11921.

3 000 HUF
1848 a Die Opposition radikális bulvárlap október 9-i különszáma, érdekes aktuális hírekkel, német nyelven / 1848 Die Opposition, tabloid journal written in German
11922.

3 000 HUF
9
1852 Washington, A Kossuth Lajos tiszteletére rendezett vacsorán elhangzott beszédek, szónoklatok, stb., angol nyelvű kiadvány, 16p
11923.

6 000 HUF
1856 Bécs, német nyelvű belügyminiszteri levél a kassai helytartótanácshoz Anton Lazanzky gróf ügyében, Alexander Bach belügyminiszter és Franz von Haller tábornok, horvát bán aláírásával
11924.

16 000 HUF
43,24
47,06
11925.

30 000 HUF
81,08
88,24
1858 Első tudósítványa a Sümegh mezővárosi al-reál tanodának 1857-1858. tanévben. Buda, Bagó M. betűivel. Papírkötésben, jó állapotban.
11926.

8 000 HUF
1858 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1858. II. teljes évfolyam, 1-52. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny.), 4+816+12 p.+XII t. (színezett litográfiák.) Fametszetekkel illusztrált díszes címlapokkal. Modern aranyozott egészvászon-kötésben, foltos, két lap széle sérült (728-730.), lapszéli szakadásokkal (737-752.), egy lap szakadt (391/392.), egy lap javított (753/754.)   Vajda János (1827-1897) szerkesztette, nívós, divatlap jellegű kiadvány, hölgyek részére. Gyulai Pál, Jókai Mór, Vajda János, Szász Károly, Dalmady Győző, Vas Gereben és mások írásaival. Ritka!
11927.

20 000 HUF
54,05
58,82
1858 Pest, Napkelet. Heti közlöny II. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 332p.
11928.

8 000 HUF
1859 Pest, Napkelet. Heti közlöny III. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 332p.
11929.

8 000 HUF
1860 Pest, Napkelet. Heti közlöny IV. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 316p.
11930.

8 000 HUF
1866 Állandó állattenyésztési falnaptár, melléklet a Falusi Gazda 1866. évi folyamához, hajtott
11931.

1866 Állandó állattenyésztési falnaptár, melléklet a "Falusi Gazda" 1866. évi folyamához, hajtott

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF