12033.
31. Closed major auction
Poster
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
cca 1950 Buday László (1926-?): A belső irányfény alkalmazása. Bp., Athenaeum, Fk.: Soproni Béla, litográfia, a szélein apró kopásnyomokkal, apró szakadásokkal, 46,5x68,5 cm. Ritka!