Number of items: 70

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Fésülködő aktok. Rézkarc, papír, pecsétes szignóval, üvegezett keretben, 17,5×21,5 cm
10000.

28 000 HUF
87,50
96,55
Aba Novák Vilmos (1894 - 1941): Önarckép (1922). Rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm
10001.

28 000 HUF
87,50
96,55
16
Andrássy Kurta János (1911-2008): Guggoló férfi. Monotípia, papír (apró szakadásokkal), jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm
10002.

14 000 HUF
43,75
48,28
Bertalan Albert (1899-1957): Divatos hölgy. Vegyes technika, papír (kopásokkal), jelzett, üvegezett keretben, 43×25 cm
10003.

50 000 HUF
156,25
172,41
Bohacsek Ede (1889-1915): Falurészlet. Tus, pauszpapír, kis szakadással, jelzett, 21×24 cm
10004.

50 000 HUF
156,25
172,41
47
Bortnyik Sándor (1893-1976): Olvasó nő 1933. Eredeti linólevonat, papír, kis gyűrődéssel, folttal, 22×17 cm
10005.

60 000 HUF
187,50
206,90
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Érkezik az ara. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×60 cm
10006.

22 000 HUF
68,75
75,86
15
Czóbel Béla (1883-1976): Női fej 1944. Szén, papír, jelzett, 34×24 cm
10007.

70 000 HUF
218,75
241,38
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Olvasó nő az asztalnál. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×29 cm
10008.

18 000 HUF
56,25
62,07
Derkovits Gyula (1894-1934): Halottsiratás 1924 I/20. Fametszet, hártyapapír, jelzett, kis gyűrődéssel, 14×28 cm (Fónagy Bélának őszinte örök barátsággal 1927 X/17)
10009.

60 000 HUF
187,50
206,90
20
Dévényi János (1956- ): Körmetszés 2016, akril, vászon, hátulján jelzett, fa keretben, 50×70 cm
10010.

65 000 HUF
203,13
224,14
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Magányos tehén. Akvarell, papír, jelzett, 26×36 cm
10011.

18 000 HUF
56,25
62,07

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.