Military

Number of items: 63

cca 1930-1940 Tisztek a Ludovika épülete előtt, fotó Orelly budapesti műterméből, hátulján pecséttel jelzett, 11,5×17,5 cm
11846.

3 000 HUF
10,34
1930 Zenés katonai parádé a Várban, a M. kir. Honvédelmi Minisztérium épülete előtt, fotó üvegezett keretben, 17×23 cm
11847.

11 000 HUF
34,38
37,93
cca 1930-1940 Éjszakai gyakorlat a Ludovikán, fotó, 17,5×23,5 cm
11848.

20 000 HUF
62,50
68,97
cca 1930 Keresztes-Fischer Lajos (1884-1948) vezérezredes, Székely Aladár fotója, papírlapra ragasztva, papírlapon feliratozva, 11,5×8 cm
11849.

12 000 HUF
41,38
1931 Drágói Szemes Vazul katonatiszt fotólapja. Pécs.
11850.

3 000 HUF
10,34
1935 Az Országos Frontharcos Szövetség Szürketaxi csoportja, tablókép, Platt Brunó budapesti műterméből, 15,5×23 cm
11851.

6 000 HUF
20,69
cca 1938 A Horthy Miklós Nemzeti Repülő Alap Debreceni Repülő Club fotóalbuma, 34 db fotóval, 8,5×11,5 cm
11852.

18 000 HUF
56,25
62,07
1939 Katonai emlék Kassáról, festett üveglap fénykép nélkül, szélein ragasztott papírral, festék kopásokkal, Kalmár Lajos későbbi 1950-es katonaigazolványával
11853.

11 000 HUF
34,38
37,93
1939 A Westerplattei csata, Lengyelország német megszállásának, a II. világháború első csatájának egyedi képes front naplója. Egy német katona saját készítésű fényképei. Összesen 31 db, feliratozva, berakóban, hozzá néhány Danzig szükségpénz és alkalmi bélyegzésű FDC: A képeken többek között HItler, Gőring is szerepel. /  1939 The Battle of Westerplatte, Danzig. Photo diary with 31 original photos of the first battle of World War II. in Poland. With decriptions. On the original photos there are images of Hitler, Göring. In addition some Danzig emergencí banknotes and FDC-s.
11854.

200 000 HUF
625,00
689,66
SS-Ehrenring / Totenkopf becsületgyűrű, ezüst (Ag.), jelzett, méret: 64, nettó 9 g
11855.

SS-Ehrenring / "Totenkopf" becsületgyűrű, ezüst (Ag.), jelzett, méret: 64, nettó 9 g

10 000 HUF
34,48
21
cca 1940-1944 Vorwärts durch Schlamm und Dreck, egy panzer segít kivontatni a sárból az elakadt teherautót, Ferdinand Rottensteiner (?-?) SS-Kriegsberichter (SS-haditudosító) fotója, a hátoldalon címkével feliratozva, 18x24 cm/ Vorwärts durch Schlamm und Dreck, photo of Ferdinand Rottensteiner (?-?) SS-Kriegsberichter (SS-War Riporter), with writings on a label on the back, 18x24 cm
11856.

cca 1940-1944 "Vorwärts durch Schlamm und Dreck", egy panzer segít kivontatni a sárból az elakadt teherautót, Ferdinand Rottensteiner (?-?) SS-Kriegsberichter (SS-haditudosító) fotója, a hátoldalon címkével feliratozva, 18x24 cm/ "Vorwärts durch Schlamm und Dreck", photo of Ferdinand Rottensteiner (?-?) SS-Kriegsberichter (SS-War Riporter), with writings on a label on the back, 18x24 cm

4 000 HUF
13,79
1941 Breslau Hitlerjugend ételt oszt / Breslau HIhtlerjugend kitchen. 12x9 cm
11857.

6 500 HUF
20,31
22,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.