Military

Number of items: 63

cca 1930-1940 Tisztek a Ludovika épülete előtt, fotó Orelly budapesti műterméből, hátulján pecséttel jelzett, 11,5×17,5 cm
11846.

3 000 HUF
1930 Zenés katonai parádé a Várban, a M. kir. Honvédelmi Minisztérium épülete előtt, fotó üvegezett keretben, 17×23 cm
11847.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1930-1940 Éjszakai gyakorlat a Ludovikán, fotó, 17,5×23,5 cm
11848.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1930 Keresztes-Fischer Lajos (1884-1948) vezérezredes, Székely Aladár fotója, papírlapra ragasztva, papírlapon feliratozva, 11,5×8 cm
11849.

12 000 HUF
32,43
35,29
1931 Drágói Szemes Vazul katonatiszt fotólapja. Pécs.
11850.

3 000 HUF
1935 Az Országos Frontharcos Szövetség Szürketaxi csoportja, tablókép, Platt Brunó budapesti műterméből, 15,5×23 cm
11851.

6 000 HUF
cca 1938 A Horthy Miklós Nemzeti Repülő Alap Debreceni Repülő Club fotóalbuma, 34 db fotóval, 8,5×11,5 cm
11852.

18 000 HUF
48,65
52,94
1939 Katonai emlék Kassáról, festett üveglap fénykép nélkül, szélein ragasztott papírral, festék kopásokkal, Kalmár Lajos későbbi 1950-es katonaigazolványával
11853.

11 000 HUF
29,73
32,35
1939 A Westerplattei csata, Lengyelország német megszállásának, a II. világháború első csatájának egyedi képes front naplója. Egy német katona saját készítésű fényképei. Összesen 31 db, feliratozva, berakóban, hozzá néhány Danzig szükségpénz és alkalmi bélyegzésű FDC: A képeken többek között HItler, Gőring is szerepel. /  1939 The Battle of Westerplatte, Danzig. Photo diary with 31 original photos of the first battle of World War II. in Poland. With decriptions. On the original photos there are images of Hitler, Göring. In addition some Danzig emergencí banknotes and FDC-s.
11854.

200 000 HUF
540,54
588,24
SS-Ehrenring / Totenkopf becsületgyűrű, ezüst (Ag.), jelzett, méret: 64, nettó 9 g
11855.

SS-Ehrenring / "Totenkopf" becsületgyűrű, ezüst (Ag.), jelzett, méret: 64, nettó 9 g

10 000 HUF
27,03
29,41
21
cca 1940-1944 Vorwärts durch Schlamm und Dreck, egy panzer segít kivontatni a sárból az elakadt teherautót, Ferdinand Rottensteiner (?-?) SS-Kriegsberichter (SS-haditudosító) fotója, a hátoldalon címkével feliratozva, 18x24 cm/ Vorwärts durch Schlamm und Dreck, photo of Ferdinand Rottensteiner (?-?) SS-Kriegsberichter (SS-War Riporter), with writings on a label on the back, 18x24 cm
11856.

cca 1940-1944 "Vorwärts durch Schlamm und Dreck", egy panzer segít kivontatni a sárból az elakadt teherautót, Ferdinand Rottensteiner (?-?) SS-Kriegsberichter (SS-haditudosító) fotója, a hátoldalon címkével feliratozva, 18x24 cm/ "Vorwärts durch Schlamm und Dreck", photo of Ferdinand Rottensteiner (?-?) SS-Kriegsberichter (SS-War Riporter), with writings on a label on the back, 18x24 cm

4 000 HUF
1941 Breslau Hitlerjugend ételt oszt / Breslau HIhtlerjugend kitchen. 12x9 cm
11857.

6 500 HUF
17,57
19,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF