90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Szebényi Imre (1923-1983): Ezüst (Ag.) cigarettásdoboz József Attila idézettel, poncolt, trébelt, fa rekeszekkel, jelzett, nettó:470 g (580 g), 17,5×12,5 cm