Jewellery

Number of items: 9

Ezüst (Ag.) medál tűszerelékkel és rozetta formájú lánccal, 22 db tükörsaton foglalatú gyémánttal, jelzés nélkül, összesen: 2 ct, bruttó:20 g
19000.

60 000 HUF
187,50
206,90
17
cca 1890 Párizs, ezüst (Ag.) ovális szelence turbékoló galambpárral, préselt és poncolt, belül kopott tűzaranyozással, jelzett, 7,5×5,5 cm, nettó: 67 g / Paris, silver (Ag.) oval box, decorated with doves, with hallmark, net weight: 67 g
19001.

20 000 HUF
62,50
68,97
XIX. sz eleje: Temesvári ezüst könyvveretek. WM mesterjeggyel 145g. / Temesvar silver book ornaments. Hallmarked.
19002.

26 000 HUF
81,25
89,66
Ezüst (Ag.) szecessziós színházi táska, zárógombos, jelzett, jó állapotban, karlánccal,12,5×15,5 cm, nettó:148 g.
19003.

28 000 HUF
87,50
96,55
19004.

280 000 HUF
875,00
965,52
Ezüst (Ag.) talpas jardiniere, rokájos áttört életképpel, jelzett, eredeti hibátlan üvegbetéttel, nettó:271 g, m:19 cm, h:16,5 cm
19005.

60 000 HUF
187,50
206,90
1897 Im hazafias házfelügyelők egyesülete titkárának emlékül. Feliratozott, poncolt ezüst kupa, belül aranyozással 125 g m:16 cm
19006.

50 000 HUF
156,25
172,41
10
19007.

100 000 HUF
312,50
344,83
19008.

90 000 HUF
281,25
310,34

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.