Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 38

~1948. TÜKER NV (Tüzelőanyag-nagykereskedelmi Nemzeti Vállalat) zománcozott Br jelvény, hátoldalán BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76. gyártói jelzéssel (53x72mm) T:2 kis zománchiba, sérült rögzítők a hátoldalán /  Hungary ~1948. TÜKER NV enamelled Br badge with BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76. makers mark on reverse (53x72mm) C:XF small enamell error, damaged pins on reverse
30354.

~1948. "TÜKER NV (Tüzelőanyag-nagykereskedelmi Nemzeti Vállalat)" zománcozott Br jelvény, hátoldalán "BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76." gyártói jelzéssel (53x72mm) T:2 kis zománchiba, sérült rögzítők a hátoldalán / Hungary ~1948. "TÜKER NV" enamelled Br badge with "BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76." makers mark on reverse (53x72mm) C:XF small enamell error, damaged pins on reverse

10 000 HUF
27,03
29,41
1948. A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés sérült mellszalagon, hátoldalán 1948 évszámmal, eredeti dísztokban T:2 RR! /  Hungary 1948. Hungarian Order of Labour, Silver Grade enamelled and silver plated Br decoration with damaged ribbon, with 1948 date on reverse, in original case C:XF VERY RARE! NMK 510.
30355.

1948. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés sérült mellszalagon, hátoldalán "1948" évszámmal, eredeti dísztokban T:2 RR! / Hungary 1948. " Hungarian Order of Labour, Silver Grade" enamelled and silver plated Br decoration with damaged ribbon, with "1948" date on reverse, in original case C:XF VERY RARE! NMK 510.

80 000 HUF
216,22
235,29
29
1948. Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozat kitüntetés adományozói oklevele szárazpecséttel és Dinnyés Lajos aláírásával. /  Hungary 1948. Merit Medal of the Hungarian Republic, Golden Grade awarding document with embossed stamp and the signature of Lajos Dinnyés prime minister of Hungary.
30356.

1948. "Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozat" kitüntetés adományozói oklevele szárazpecséttel és Dinnyés Lajos aláírásával. / Hungary 1948. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Golden Grade" awarding document with embossed stamp and the signature of Lajos Dinnyés prime minister of Hungary.

3 000 HUF
23
~1949-1956. Érdemes Sportoló zománcozott Br jelvény (30x26mm) T:2 / Hungary ~1949-1956. Érdemes Sportoló (Title for the Athlete of Merit) enamelled Br badge (30x26mm) C:XF
30357.

~1949-1956. "Érdemes Sportoló" zománcozott Br jelvény (30x26mm) T:2 / Hungary ~1949-1956. "Érdemes Sportoló (Title for the Athlete of Merit)" enamelled Br badge (30x26mm) C:XF

6 000 HUF
1961. KATE zománcozott fém túrajelvény (30x32mm), mellette a jelvény készítéséhez használt verőtő. (69mm) T:2 /  Hungary 1961. KATE enamelled metal tour badge (30x32mm), with the metal die used to make the badge. (69mm) C:XF
30358.

1961. "KATE" zománcozott fém túrajelvény (30x32mm), mellette a jelvény készítéséhez használt verőtő. (69mm) T:2 / Hungary 1961. "KATE" enamelled metal tour badge (30x32mm), with the metal die used to make the badge. (69mm) C:XF

8 000 HUF
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU  NMK 720.
30359.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU NMK 720.

20 000 HUF
54,05
58,82
1991. Magyar Köztársaság Arany Érdemkereszt, polgári tagozat aranyozott Br kitüntetés, szalagsávval, adományozói okirattal, eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade gilt Br decoration with service ribbon and award document in original case C:UNC NMK.: 743
30360.

1991. "Magyar Köztársaság Arany Érdemkereszt, polgári tagozat" aranyozott Br kitüntetés, szalagsávval, adományozói okirattal, eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" gilt Br decoration with service ribbon and award document in original case C:UNC NMK.: 743

26 000 HUF
70,27
76,47
Amerikai Egyesült Államok DN zománcozott olimpiai Br jelvény (18x21mm) T:2 / USA ND enamelled Olyimpic badge, Br (18x21mm) C:XF
30361.

5 000 HUF
Ausztrália 1956. Olympic Games - Melbourne zománcozott fém jelvény, hátlapon 2809 sorszámmal és K.C. LUKE MELBOURNE gyártói jelzéssel (31x52mm) T:2 / Australia 1956. Olympic Games - Melbourne enamelled badge, with 2809 serial number on reverse and K.C. LUKE MELBOURNE makers mark (31x52mm) C:XF
30362.

Ausztrália 1956. "Olympic Games - Melbourne" zománcozott fém jelvény, hátlapon "2809" sorszámmal és "K.C. LUKE MELBOURNE" gyártói jelzéssel (31x52mm) T:2 / Australia 1956. "Olympic Games - Melbourne" enamelled badge, with "2809" serial number on reverse and "K.C. LUKE MELBOURNE" maker's mark (31x52mm) C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria DN ÖAEC (Osztrák Aero Klub) részben zománcozott fém jelvény (46x29mm) + DN ÖAEC (Osztrák Aero Klub) részben zománcozott fém jelvény (29x18mm) T:2 / Austria ND ÖAEC (Austrian Aero Club) partially enamelled badge (46x29mm) + ND ÖAEC (Austrian Aero Club) partially enamelled badge (29x18mm) C:XF
30363.

Ausztria DN "ÖAEC (Osztrák Aero Klub)" részben zománcozott fém jelvény (46x29mm) + DN "ÖAEC (Osztrák Aero Klub)" részben zománcozott fém jelvény (29x18mm) T:2 / Austria ND "ÖAEC (Austrian Aero Club)" partially enamelled badge (46x29mm) + ND "ÖAEC (Austrian Aero Club)" partially enamelled badge (29x18mm) C:XF

6 500 HUF
17,57
19,12
30364.

80 000 HUF
216,22
235,29
Finnország 1952. XV. Olimpia - Helsinki zománcozott fém jelvény (32x48mm) T:2 / Finland 1952. XV Olympia - Helsinki enamelled badge (32x48mm) C:XF
30365.

Finnország 1952. "XV. Olimpia - Helsinki" zománcozott fém jelvény (32x48mm) T:2 / Finland 1952. "XV Olympia - Helsinki" enamelled badge (32x48mm) C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF