Collections

Number of items: 6

1946-2009(?) Rendkívül tartalmas forint-fillér gyűjtemény technológiai és verdehibás érmékből 2f-től a 200Ft-os címletekig bezárólag. Többek között lapkahibás, félrevert, kicsípett érmék, egyoldalas- és duplaveretek, látványos elő- és hátlapi eltolódások. 9db tálcán szépen rendezett anyag, az érmék jelentős része feliratozva a hibák megjelölésével, alumínium kofferban. Minden tálcáról külön kép! Izgalmas gyűjtői anyag, érdemes megtekinteni! / Hungary 1946-2009(?) Incerdibly rich Forint-Fillér lot with strike and technologic error strikes from the 2 Fillér to the 200 Forint value coins. Among them plantchet errors, misstrikes, gouges, one sided and double strikes, spectacular front and reverse shifts. On nine trays, well organized, mostly labeled with the errors in Aluminium case. Pictures about every tray! Interesting Collector Material. Well worth seeing!
30479.

360 000 HUF
1 161,29
1 313,87
330db-os rendkívül tartalmas bankjegy és papír szükségpénz tétel a 19-20. század fordulójáról, könyvbe kötött lapokra ragasztva, a magyar bankjegyek mellett korabeli bélyegekkel, szépen rendezett anyag, több oldalról készült képpel, érdemes megtekinteni! / 330pcs of banknotes and paper necessity notes from the turn of the 19-20th centuries, glued on pages bound in a book. Hungarian banknotes accompanied by contemporary stamps, nicely organized material. Pictures from lots of pages, well worth seeing!
30480.

120 000 HUF
387,10
437,96
Ausztria ~1920. ~608db-os szükségpénz gyűjtemény, nagyrészük a Felső-ausztriai területről. Mind füzetbe rögzítve egy-egy kis darab ragasztóval, hasonlóan a bélyeg falchoz. Közte St. Georgen am Ybbsfeld, Gmunden, Peterskirchen, Sankt Florian, Mettmach, Eferding, Alkoven, Kitzbühel, Weilbach és Himberg. Érdekes, sokszínű gyűjtemény, érdemes megtekinteni! T:I-II a füzet sérült / Austria ~1920. ~608pcs of various necessity notes, mainly from Upper Austria. All in a booklet, fixed with two little pieces of tape, similarly like stamp hinges. Including St. Georgen am Ybbsfeld, Gmunden, Peterskirchen, Sankt Florian, Mettmach, Eferding, Alkoven, Kitzbühel, Weilbach and Himberg. Interesting, various collection, well worth seeing! C:AU-XF damaged booklet
30481.

50 000 HUF
161,29
182,48
Oroszország DN Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön) Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal + 1995. 3R Cu-Ni (3xklf) forgalmi emlékkiadások Köngisberg elfoglalása, Japán megadás, Varsó felszabadítása T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver) Ag commemorative medallion collection (24xdiff), in display case with german language certificates and the collection as whole with hand written certificate + 1995. 3 Roubles Cu-Ni (3xdiff) commemorative issues Capture of Konigsberg, Japanese formal surrender on Battleship USS Missouri, Liberation of Warsaw C:PP small patina, fingerprint, spotted
30482.

Oroszország DN "Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön)" Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal + 1995. 3R Cu-Ni (3xklf) forgalmi emlékkiadások "Köngisberg elfoglalása", "Japán megadás", "Varsó felszabadítása" T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND "Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver)" Ag commemorative medallion collection (24xdiff), in display case with german language certificates and the collection as whole with hand written certificate + 1995. 3 Roubles Cu-Ni (3xdiff) commemorative issues "Capture of Konigsberg", "Japanese formal surrender on Battleship USS Missouri", "Liberation of Warsaw" C:PP small patina, fingerprint, spotted

80 000 HUF
258,06
291,97
Hat tömött banános ládányi, numizmatikai árverési katalógus tétel, nagyrészt az elmúlt két évtizedből, közte sok Rauch, Dorotheum, Künker / Six large sized cardboard crate packed with numismatic auction catalgos, mainly from the past two decades with lots of Rauch, Dorotheum and Künker catalogs
30483.

130 000 HUF
419,35
474,45
1997-2018. 36db-os Pannonia Terra árverési katalógus tétel, mind különféle, leütési árakkal / Hungary 1997-2018. 36pcs of Pannonia Terra Auction Catalagos, differen issues with hammer prices
30484.

40 000 HUF
129,03
145,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.