Books: Tales

Number of items: 9

15329.

6 000 HUF
19,35
21,90
Haranghy Jenő: Vidám és igaz történetek a régi pesti állatkertből 1. Vén pelikán és a 7 vadkacsa. A gyermekek számára elmondja és rajzolta: - -. Olcsó Mesekönyvek I. Bp.,é.n. [cca 1940],Szépmíves Műhely,(Arany János-ny.), 30+2 p. Haranghy Jenő egészoldalas rajzaival. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka!
15330.

6 000 HUF
19,35
21,90
Székely László-Radnainé Bauer Erzsi: Bodri és társai. Szombathely,[1944], Martineum, hat színes tábla. Kiadói haránt-alakú leporelló kötés, javított kötéssel, kis kopásnyomokkal, az utolsó tábla háta kissé hullámos. Ritka!
15331.

5 000 HUF
16,13
18,25
Der klein Däumling. Ein Märchen nach Ludwig Bechstein. Marie Rie Cramer (1887-1977) holland grafikus, illusztrátor 8 színes illusztrációjával, közte 4 színes litográfiával. Leipzig, é.n., A. Anton&Co., 14+3 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a 4 offszet illusztráció ragasztása részben elengedett, kissé foltos hátsó borítóval, jó állapotban./ Der klein Däumling. Ein Märchen nach Ludwig Bechstein. With 8 pieces of illustrations of Marie Rie Cramer (1887-1977) Dutch illustrator, 4 pieces of the illustrations are lithographies. Leipzig, A. Anton&Co., 14+3 p. Half-linen-binding, with a little bit spotty back cover, the gluing of the 4 pieces of offset illustrations are partly released. In German language.
15332.

Der klein Däumling. Ein Märchen nach Ludwig Bechstein. Marie "Rie" Cramer (1887-1977) holland grafikus, illusztrátor 8 színes illusztrációjával, közte 4 színes litográfiával. Leipzig, é.n., A. Anton&Co., 14+3 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a 4 offszet illusztráció ragasztása részben elengedett, kissé foltos hátsó borítóval, jó állapotban./ Der klein Däumling. Ein Märchen nach Ludwig Bechstein. With 8 pieces of illustrations of Marie "Rie" Cramer (1887-1977) Dutch illustrator, 4 pieces of the illustrations are lithographies. Leipzig, A. Anton&Co., 14+3 p. Half-linen-binding, with a little bit spotty back cover, the gluing of the 4 pieces of offset illustrations are partly released. In German language.

5 000 HUF
16,13
18,25
Bölényfia Hosszú Lándzsa: Hosszú Lándzsa emlékezései. Irvin S. Cobb ajánlásával. Bp., 1929, Aquincum. Félvászon kötés, fotómelléklettel, kopottas állapotban.
15333.

10 000 HUF
32,26
36,50
Weöres Sándor: Bóbita. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Hincz Gyula rajzaival. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15334.

8 000 HUF
25,81
29,20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.