Books: Tales

Number of items: 9

15329.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
19,48
21,82
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Haranghy Jenő: Vidám és igaz történetek a régi pesti állatkertből 1. Vén pelikán és a 7 vadkacsa. A gyermekek számára elmondja és rajzolta: - -. Olcsó Mesekönyvek I. Bp.,é.n. [cca 1940],Szépmíves Műhely,(Arany János-ny.), 30+2 p. Haranghy Jenő egészoldalas rajzaival. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka!
15330.

Available for bidding
6 000 HUF
19,48
21,82
Minimum bid:
6 500 HUF
Refresh
Székely László-Radnainé Bauer Erzsi: Bodri és társai. Szombathely,[1944], Martineum, hat színes tábla. Kiadói haránt-alakú leporelló kötés, javított kötéssel, kis kopásnyomokkal, az utolsó tábla háta kissé hullámos. Ritka!
15331.

Available for bidding
5 000 HUF
16,23
18,18
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Der klein Däumling. Ein Märchen nach Ludwig Bechstein. Marie Rie Cramer (1887-1977) holland grafikus, illusztrátor 8 színes illusztrációjával, közte 4 színes litográfiával. Leipzig, é.n., A. Anton&Co., 14+3 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a 4 offszet illusztráció ragasztása részben elengedett, kissé foltos hátsó borítóval, jó állapotban./ Der klein Däumling. Ein Märchen nach Ludwig Bechstein. With 8 pieces of illustrations of Marie Rie Cramer (1887-1977) Dutch illustrator, 4 pieces of the illustrations are lithographies. Leipzig, A. Anton&Co., 14+3 p. Half-linen-binding, with a little bit spotty back cover, the gluing of the 4 pieces of offset illustrations are partly released. In German language.
15332.

Der klein Däumling. Ein Märchen nach Ludwig Bechstein. Marie "Rie" Cramer (1887-1977) holland grafikus, illusztrátor 8 színes illusztrációjával, közte 4 színes litográfiával. Leipzig, é.n., A. Anton&Co., 14+3 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a 4 offszet illusztráció ragasztása részben elengedett, kissé foltos hátsó borítóval, jó állapotban./ Der klein Däumling. Ein Märchen nach Ludwig Bechstein. With 8 pieces of illustrations of Marie "Rie" Cramer (1887-1977) Dutch illustrator, 4 pieces of the illustrations are lithographies. Leipzig, A. Anton&Co., 14+3 p. Half-linen-binding, with a little bit spotty back cover, the gluing of the 4 pieces of offset illustrations are partly released. In German language.

Available for bidding
5 000 HUF
16,23
18,18
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Bölényfia Hosszú Lándzsa: Hosszú Lándzsa emlékezései. Irvin S. Cobb ajánlásával. Bp., 1929, Aquincum. Félvászon kötés, fotómelléklettel, kopottas állapotban.
15333.

Available for bidding
10 000 HUF
32,47
36,36
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Weöres Sándor: Bóbita. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Hincz Gyula rajzaival. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15334.

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.