Number of items: 39

Márai Sándor: Egy polgár vallomásai I-II. kötet. Bp.,(1934),Pantheon,(Tolnai-ny.), 315+5; 319+1 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítékkal, a II. kötet hátsó borítója levált, a II. kötet fűzése laza. Első, cenzúrázatlan kiadás.
15373.

8 000 HUF
15374.

5 000 HUF
15375.

5 000 HUF
Márai Sándor: Verses könyv. Bp., 1945. Révai. Első kiadás. Kiadói merített papír borítóval, gerincen apró hiba.
15376.

5 000 HUF
Márai Sándor: Műsoron kívül. Bp.,(1931),Pantheon, (Bíró-ny.), 263+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Első kiadás!
15377.

5 000 HUF
Márai Sándor: Európa elrablása. Bp., 1947, Révai, 152+8 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító széleken kis szakadásokkal. Első kiadás!
15378.

3 600 HUF
9,73
10,59
Márai Sándor: Röpirat a nemzetnevelés ügyében. Bp., 1942, Révai, 112 p. Kiadói papírkötés, a borítón szakadásokkal, firkával, a címlapon magánkönyvtári bélyegzővel. Első kiadás!
15379.

3 600 HUF
9,73
10,59
Pálffy Albert: Az atyai ház I-II. Pest, 1858, Heckenast, 235+5; 285+2p. Első kiadás. Ritka! Korabeli félvászon kötésben, kissé foltos lapokkal.
15380.

6 000 HUF
15381.

6 000 HUF
15382.

6 000 HUF
Krassó György: Maradj velünk. A kötetet összeállította és a jegyzeteket írta: Hafner Miklós, Zsille Zoltán. Bp.,[1992], MagánZárka,(Vác, (Váci)Nyomda), 388+2+49+3 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15383.

6 000 HUF
Kolligátum: Régi magyar passió rajzokkal. Adalékul a középkori magyar irodalom és rajzművészet ismeretéhez. Kiadta Toldy Ferenc. Pest, 1856, Eggenberger Ferdinánd. XV, 260 l. Számos szövegközti és egész oldalas rézmetszetű képpel illusztrálva. Félbőr kötésben. Ritka! + hozzákötve: Szentimrei Márton: Svédországi Krisztina. Bp., 1882. Szent István Társulat. 279p. + Hozzákötve: Balmes: A gyakorlati ész .Pest, 1864. Emich Gusztáv. 102p.
15384.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF