Number of items: 39

Balló Mátyás: Uzia. Bp.,1897, Kilián Frigyes, (Id. Poldini Ede-ny.),4+112+2 p. Egyetlen kiadás. Későbbi félvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal a borítón. Ritka! A szerző, Balló Mátyás (1844-1930) vegyészmérnök által Dr. Melly Béla jegyző részére dedikált példány.
15360.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
16,23
18,18
Minimum bid:
5 500 HUF
Refresh
Arany János: Toldi estéje. Költői beszély. Hat énekben. Pest, 1854, Heckenast Gusztáv, 142+2 p. Első kiadás! Ritka! Későbbi félpergamen-kötésben, kissé kopott borítóval.
15361.

Available for bidding
22 000 HUF
71,43
80,00
Minimum bid:
22 000 HUF
Refresh
Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője. Neogrády Antal rajzaival. Bp.,[1895], 2+341+3 p. Első kiadás.  Kiadói aranyozott, félbőr-kötésben, kaucsukkal bevont, festett kötéstáblával, pirosra festett lapélekkel, festett lapszélekkel, a borító és a gerinc sarkain kopásnyomokkal, egy-két lapon kis folttal.
15362.

Available for bidding
18 000 HUF
58,44
65,45
Minimum bid:
18 000 HUF
Refresh
15363.

Available for bidding
80 000 HUF
259,74
290,91
Minimum bid:
80 000 HUF
Refresh
Táncsics Mihály: Bordács Elek, a gyalog-árendás. Megjelent 1858-ban. Táncsics Mihály Művei 1. kötet. Pest, 1873, Heckenast Gusztáv, 1 t. (Táncsics Mihály lithografált portréja, címkép)+274+2 p. Hozzá kötve: Pazardi. Megjelent 1836. Kolozsváron s elkoboztatott. Táncsics Mihály Művei 2. Pest, 1878, Buschmann Ferenc, 254+2 p. Egybekötve. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.   Bibliotheca Balló, Liptó Szt. Miklós bélyegzéssel. A neves liptószentmiklósi Balló-család könyvtárából. /   Mihály Táncsics: Elek Bordács. Works of Mihály Táncsics 1. Pest, 1873, Gustav Heckenast, 1 t. (lith., title image)+274+2 p.+ Pazardi. Works of Mihály Táncsics 2. Pest, 1878, F. Buschmann, 254+2 p. Linen-binding, with little bit worn cover. In Hungarian language.   With stamp of Bibliotheca Balló, Liptovský Mikuláš/ Liptau-Sankt-Nikolaus.
15364.

Available for bidding
24 000 HUF
77,92
87,27
Minimum bid:
24 000 HUF
Refresh
15365.

Available for bidding
20 000 HUF
64,94
72,73
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.