Books: Military

Number of items: 7

Militärgeographie des südwestlichen Kriegsschauplaztes Mit 15 Beilagen, 11 im Text eingehefteten Skizzen und 40 Landschaftsbildern. Wien 1908. 88p. Elvált kiadói papírborítékban / With paper binding parted.
15120.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
64,94
72,73
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh
Julier Ferenc: 1914-1918 A világháboru magyar szemmel. Dedikált példány. Bp. 1933. Magyar Szemle Társ. 298 p. 3 sztl. lev. 3 térk. mell. (hajtogatott) Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15121.

Available for bidding
12 000 HUF
38,96
43,64
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Dr. Marjay Frigyes: Keresztes hadjárat 1941... Bp., Stádium. Kiadói félvászon kötésben jó állapotban, eredeti sérült papír védőborítóval , képekkel gazdagon illusztrált
15122.

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
9 500 HUF
Refresh
Kutzer Ernő, Ernst: Komor és derüs képek a világháborúból. A második hadsereg hadsegítő céljai javára. Ernstes & heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von Ernst Kutzer. Kriegsfürsorgezwecken der k. u. k. zweiten armee gewidmet. [Wien, 1917. Hartmann]. [1] fol. (címlap) + 36 t Félvászon, zsinórzárású mappában
15123.

Available for bidding
10 000 HUF
32,47
36,36
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Zentay István: Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók! (Hadinapló.) Bp.,1942, Vitézi Rend Zrínyi Csoport, 154 p. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, egyébként jó állapotban.  A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott fasiszta, és szovjetellenes könyvek tiltott listáján. Ritka!
15124.

Zentay István: "Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók!" (Hadinapló.) Bp.,1942, Vitézi Rend Zrínyi Csoport, 154 p. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, egyébként jó állapotban. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott fasiszta, és szovjetellenes könyvek tiltott listáján. Ritka!

Available for bidding
10 000 HUF
32,47
36,36
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Solth Imre, vitéz: Egy tüzértiszt naplója az 1914-18. évi világháborúból. Budapest, 1942. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület - Madách Nyomda. XIV + 543 p. Szövegközti képekkel és térképvázlatokal. Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. Kiadványai II. Kiadói egészvászon-kötésben. jó állapotban
15125.

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.