Books: Military

Number of items: 7

Militärgeographie des südwestlichen Kriegsschauplaztes Mit 15 Beilagen, 11 im Text eingehefteten Skizzen und 40 Landschaftsbildern. Wien 1908. 88p. Elvált kiadói papírborítékban / With paper binding parted.
15120.

20 000 HUF
63,69
70,67
Julier Ferenc: 1914-1918 A világháboru magyar szemmel. Dedikált példány. Bp. 1933. Magyar Szemle Társ. 298 p. 3 sztl. lev. 3 térk. mell. (hajtogatott) Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15121.

12 000 HUF
38,22
42,40
Dr. Marjay Frigyes: Keresztes hadjárat 1941... Bp., Stádium. Kiadói félvászon kötésben jó állapotban, eredeti sérült papír védőborítóval , képekkel gazdagon illusztrált
15122.

8 000 HUF
25,48
28,27
11
Kutzer Ernő, Ernst: Komor és derüs képek a világháborúból. A második hadsereg hadsegítő céljai javára. Ernstes & heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von Ernst Kutzer. Kriegsfürsorgezwecken der k. u. k. zweiten armee gewidmet. [Wien, 1917. Hartmann]. [1] fol. (címlap) + 36 t Félvászon, zsinórzárású mappában
15123.

10 000 HUF
31,85
35,34
Zentay István: Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók! (Hadinapló.) Bp.,1942, Vitézi Rend Zrínyi Csoport, 154 p. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, egyébként jó állapotban.  A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott fasiszta, és szovjetellenes könyvek tiltott listáján. Ritka!
15124.

Zentay István: "Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók!" (Hadinapló.) Bp.,1942, Vitézi Rend Zrínyi Csoport, 154 p. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, egyébként jó állapotban. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott fasiszta, és szovjetellenes könyvek tiltott listáján. Ritka!

10 000 HUF
31,85
35,34
10
Solth Imre, vitéz: Egy tüzértiszt naplója az 1914-18. évi világháborúból. Budapest, 1942. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület - Madách Nyomda. XIV + 543 p. Szövegközti képekkel és térképvázlatokal. Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. Kiadványai II. Kiadói egészvászon-kötésben. jó állapotban
15125.

8 000 HUF
25,48
28,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.