Books: Judaica

Number of items: 8

Rosenfeld, Morris: Lieder des Ghetto von - -. Autor. Übertragung aus dem Jüdischen von Berthold Feiwel. Mit Zeichnungen von E(phraim) M(oses) Lilien. Berlin-Wien,(1920),Benjamin Harz Verlag, 140+4 p. Német nyelven. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylap belsején bejegyzéssel, egyébként jó állapotban. Ephraim Moses Lilien (1874-1925) illusztrációival. /  Rosenfeld, Morris: Lieder des Ghetto von - -. Autor. Übertragung aus dem Jüdischen von Berthold Feiwel. Mit Zeichnungen von E(phraim) M(oses) Lilien. Berlin-Wien,(1920),Benjamin Harz Verlag, 140+4 p. In German language. Art Nouveau linen-binding, with little bit worn, and little bit spotty cover, with notice on the back of the first smear-sheet, the other things are okay. With illustrations of Ephraim Moses Lilien (1874-1925.) In German language.
15270.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
97,40
109,09
Minimum bid:
30 000 HUF
Refresh
1866 [Ágai Adolf (1836-1916)]: Spitzig Iczig naptára 1867-re. 5627-i Nemzeti Luach. Jankó János szövegközti és egész oldalas rajzaival gazdagon illusztrált. Metszette Pollák Zsigmond. Bp.,1866, Pollák Testvérek, 136+4 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Első évfolyam. (Összesen két évfolyamot ért meg.) Ritka!
15271.

Available for bidding
20 000 HUF
64,94
72,73
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh
Zlach ... tsiyun lanefesh khaya. Przemyśł (Lemberg), 1899, Verlag Etel Amkrant Buchhändlerin (Druck von Chaim Rohatyn). Részben elváló, kissé sérült félvászon kötésben.
15272.

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Szerk.: Vida Márton. Bp., 1939, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
15273.

Available for bidding
7 000 HUF
22,73
25,45
Minimum bid:
7 000 HUF
Refresh
Ujvári Péter: A tulsó parton. Bp., 1920. Zsidó Szemle, 168 p. Sérült gerincű félvászon kötésben. Ritka!
15274.

Available for bidding
4 000 HUF
12,99
14,55
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
15275.

Available for bidding
4 000 HUF
12,99
14,55
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.