Books: Judaica

Number of items: 8

Rosenfeld, Morris: Lieder des Ghetto von - -. Autor. Übertragung aus dem Jüdischen von Berthold Feiwel. Mit Zeichnungen von E(phraim) M(oses) Lilien. Berlin-Wien,(1920),Benjamin Harz Verlag, 140+4 p. Német nyelven. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylap belsején bejegyzéssel, egyébként jó állapotban. Ephraim Moses Lilien (1874-1925) illusztrációival. /  Rosenfeld, Morris: Lieder des Ghetto von - -. Autor. Übertragung aus dem Jüdischen von Berthold Feiwel. Mit Zeichnungen von E(phraim) M(oses) Lilien. Berlin-Wien,(1920),Benjamin Harz Verlag, 140+4 p. In German language. Art Nouveau linen-binding, with little bit worn, and little bit spotty cover, with notice on the back of the first smear-sheet, the other things are okay. With illustrations of Ephraim Moses Lilien (1874-1925.) In German language.
15270.

30 000 HUF
96,77
109,49
1866 [Ágai Adolf (1836-1916)]: Spitzig Iczig naptára 1867-re. 5627-i Nemzeti Luach. Jankó János szövegközti és egész oldalas rajzaival gazdagon illusztrált. Metszette Pollák Zsigmond. Bp.,1866, Pollák Testvérek, 136+4 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Első évfolyam. (Összesen két évfolyamot ért meg.) Ritka!
15271.

20 000 HUF
64,52
72,99
Zlach ... tsiyun lanefesh khaya. Przemyśł (Lemberg), 1899, Verlag Etel Amkrant Buchhändlerin (Druck von Chaim Rohatyn). Részben elváló, kissé sérült félvászon kötésben.
15272.

8 000 HUF
25,81
29,20
Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Szerk.: Vida Márton. Bp., 1939, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
15273.

7 000 HUF
22,58
25,55
Ujvári Péter: A tulsó parton. Bp., 1920. Zsidó Szemle, 168 p. Sérült gerincű félvászon kötésben. Ritka!
15274.

4 000 HUF
12,90
14,60
15275.

4 000 HUF
12,90
14,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.