Books: Hunting

Number of items: 10

Barthos Tivadar: Örökzöld. (Vadászemlékek.) Bp.,1926, Szerzői kiadás,(Budapesti Hírlap-ny.), 173+3 p. Kiadói papírkötés, a gerincén igényesen restaurált, jó állapotban.   A szerző, Barthos Tivadar által Horthy Jenő (1877-1956) a kormányzó, Horthy Miklós öcse részére dedikált példány, aki maga is nagy vadász volt.
15190.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
64,94
72,73
Minimum bid:
28 000 HUF
Refresh
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.   A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) által dedikált, dátumozva.
15191.

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.   A szerző, Kittenberger Kálmán (1881-1958) által dedikált, dátumozva.
15192.

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az elülső kötéstábla sérült.   A szerző, Kittenberger Kálmán (1881-1958) által dedikált, dátumozva.
15193.

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Vadászati útmutató. A vadászat ismereteinek könyv. A hiúz és vadászata. Erdélyrész-Székelyföld-Délvídék visszatért! XV. jubiláris kiadás. 1941-1942. Kiváló vadászati szakírók közreműködésével 140 képpel és eredeti rajzzal szerkeszti és kiadja: Nikolits György. Gróf. Festetics Pál. Bp.,1941,(Kapucinus-ny.), VIII+790 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, az elülső szennylapon Kössön vadász-szavatossági biztosítást az Anker-nél bélyeggel.
15194.

Vadászati útmutató. A vadászat ismereteinek könyv. A hiúz és vadászata. Erdélyrész-Székelyföld-Délvídék visszatért! XV. jubiláris kiadás. 1941-1942. Kiváló vadászati szakírók közreműködésével 140 képpel és eredeti rajzzal szerkeszti és kiadja: Nikolits György. Gróf. Festetics Pál. Bp.,1941,(Kapucinus-ny.), VIII+790 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, az elülső szennylapon "Kössön vadász-szavatossági biztosítást az Anker-nél" bélyeggel.

Available for bidding
10 000 HUF
32,47
36,36
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh
Bársony István 2 munkája (egybekötve): Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. A címlap Kotász Károly munkája. Első kiadás. Rajzos fejlécekkel, könyv- és záródíszekkel.; Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Spányi Béla, Pataky László, Mesterházy Kálmán, Ujváry Ignác, Goró Lajos illusztrációival. Harmadik kiadás.  Bp.,[1910]-1904,Athenaeum, 1 t.(díszcímlap)+154 p. + 1 sztl. lev. + 12 t.(egészoldalas képtáblák.); 253 p. +2 sztl. lev. + 15 t. (egészoldalas képtáblák.) Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
15195.

Available for bidding
10 000 HUF
32,47
36,36
Minimum bid:
13 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.