Postcard lots, collections

Number of items: 26

KÖRMEND - Gyűjtői képeslapanyag kb. 900 db lappal. Kb. 550 db 1945 előtti lap. Két albumban igazán érdekes és izgalmas anyaggal, köztük litho nyomatok, eredeti fotók, montázslapok (pl. a jövőben), W.L. kiadások, reklámok, ritka 1900 előtti és utáni részletek a városból. Két dobozban pedig rendszerezve a városképes lapok nevezetességek, utcák és épületek szerint. Változatos szép anyag, a lapok komoly része önálló árverési tétel is lehetne! Két albumban és két dobozban / Postcard collection with cca. 900 cards. Cca. 550 pre-1945 postcards. Two albums contain the most interesting and beautiful cards with many lithos, original photos, montages (in the future), advertisements, rare views and details before and after 1900 and some W.L. editions. The other town-view postcards are organized by sights, streets and buildings. Nice and varied collection, most of the postcards can be listed individually. 2 albums and 2 boxes
25000.
Legend Legend Legend

1 800 000 HUF
4 864,86
5 294,12
6.100 vegyes régi képeslap, főleg magyar és külföldi városképek, kevesebb üdvözlő, művészeti és motívum anyag: Nagy gyűjtőnek, viszonteladónak rendkívül alkalmas! / 6.100 old postcards: Foreign and Hungarian town views, some art, greetings, thematic cards, ideal for the advanced collector or for reselling.
25001.
Legend Legend Legend

Cancelled
1.650 jobb vegyes régi képeslap, főleg magyar és külföldi városképek, kevesebb üdvözlő, művészeti és motívum anyag: nagy gyűjtőnek, viszonteladónak, ebayre rendkívül alkalmas! / 1.650 old postcards: foreign and Hungarian town views, some art, greetings, thematic cards, ideal for the advanced collector or for reselling or ebay.
25002.
Legend Legend Legend

Cancelled
Kőszeg, Hunyadi Mátyás m. kir. reáliskolai nevelőintézet, részletek és belső nézetek / Hungarian boy school - 30 db régi képeslap kitűnő állapotban albumban / 30 pre-1945 postcards in excellent condition in album
25003.
Legend

50 000 HUF
135,14
147,06
Nagymaros - 45 db régi képeslap és 13 db modern lap / 45 pre-1945 postcards and 13 modern postcards
25004.
Legend Legend Legend

46 000 HUF
124,32
135,29
810 db vegyes régi képeslap: magyar és külföldi városképek, üdvözlők, művészeti és motívum lapok dobozban / 810 old postcards: Hungarian and foreign town view cards, art, thematic and greeting, in a box
25005.
Legend Legend Legend

Cancelled
Régi gyermek motívum lapok 140 db nagyrészt grafikai, sok szignós művészlap, humor, kutya, macska, stb. érdekes, jó minőségű anyag angliai hagyatékból, érdemes megnézni! / Children: 140 mostly graphic, artist signed cards with humour, cats, dogs, etc. nice material
25006.
Legend Legend

24 000 HUF
64,86
70,59
Afrika: rendkívül érdekes, színes, változatos képeslaptétel, 1.400 db legnagyobb részt háború előtti lap / Africa: very interesting, colourful postcard lot, mostly pre-war material, 1.400 pcs.
25007.
Legend Legend Legend

120 000 HUF
324,32
352,94
Svájc 264 db-os gyűjtemény rengeteg régi jó lappal / Collection of 264 old Swiss cards with a lot of good ones
25008.
Legend Legend Legend

60 000 HUF
162,16
176,47
Ausztria 192 darabos szép régi képeslap gyűjtemény rengeteg jobb lappal albumban, hagyatékból / Austria 192 nice old cards with a lot of better ones in album
25009.
Legend Legend Legend

50 000 HUF
135,14
147,06
137 vegyes régi képeslap az egész világból lithokkal, jobbakkal / 137 old cards all world, with lithos and better ones
25010.
Legend Legend Legend

40 000 HUF
108,11
117,65
360 db régi olasz városképes lap, érdekes anyag jobbakkal / 360 old Italian town view postcards, interesting material with better ones
25011.
Legend Legend Legend

Cancelled

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF