Military

Number of items: 64

1768 Általános amnesztiát kihirdető rendelet cseh nyelven / General amnesty order in Czech language 48x40 cm
12010.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1860 Veres Jenő, a Königgrätz-i csatában elesett magyar katona keményhátú fotója Szentkuty L. műterméből, 10×6,5 cm
12011.

7 000 HUF
18,92
20,59
XIX sz. vége/XX. sz. eleje Régi lovassági díszkard, koronás-nemzeti színnel díszített kardbojttal, fém kardhüvellyel, solingeni pengével, jelzett, a pengén pici rozsdafolttal, a hüvelyen kopásnyomokkal, a keresztvason festékfolttal, pengehossz: 78 cm
12012.

28 000 HUF
75,68
82,35
23
cca 1900 Huszár díszruhában, keményhátú fotó Mertens és Fia budapesti műterméből, szép állapotban, 21×11 cm
12013.

5 000 HUF
1905 Habsburg József Károly főherceg (1833-1905) gyászkeretes kihajtható emléklap
12014.

6 000 HUF
1906 Komárom, vitéz Doromby József (1881-1972) alezredes, katonai szakíró, Komáromban, tiszttársai körében, a hátoldalon feliratozva, rajta a tisztek neveivel , és alakulat számokkal, kartonált fotó, 6x9 cm.
12015.

3 000 HUF
1907 Az SMS Budapest, Alois Beer hidegpecséttel jelzett fotója, 20,5×26 cm / SMS Budapest, Austro-Hungarian Navy, Monarch-class coastal defense ship, photo, 20,5×26 cm
12016.

14 000 HUF
37,84
41,18
1909 Óbudai hadtengerész bál emlékére, 1909. február 16, az első sorban két tiszttel, kitüntetésekkel, nagyméretű fotó kartonon. Bp., Knöpfler Gyula, a karton hullámos, foltos, a fotó felületén kopásnyomokkal, az egyik sarkánál és a felületén sérüléssel, 20x27 cm/ 1909 Zur Erinnerung an den Marineunteroffiziersball zu Óbuda am 16-ten Februrar 1909., Óbuda, Memory of marinerball, 1909., photo on board, Bp., Knöpfler Gyula, the board spotty, the photo worn, a damaged, 20x27 cm.
12017.

20 000 HUF
54,05
58,82
1910 Saint-Avold/Sankt Avold, német obsitos emlékpipa (4. Compagnie, 9. Lothringisches Infanterie-Regiment Nr. 173.), fém szerelékes, kézzel festett, feliratos porcelán fej, díszes, nagyméretű, fém és bakelit szerelékes, feliratos fából készült szárral, sérült szopókával, m: 100 cm /  1910 Saint-Avold/Sankt Avold, German pipe, souvenir of discharge (4. Compagnie, 9. Lothringisches Infanterie-Regiment Nr. 173.), handpainted porcelain stummel with inscirptions, with metal top, long wooden stem with metal and bakelite parts, the mouthpiece is damaged, otherwise in good condition, h: 100 cm
12018.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1910-1940 Képek a M. Kir. Folyamőrség és az Osztrák-Magyar haditengerészet életéből. Zsírnórfűzött haránt alakú egészvászon mappa, benne 144 fotóval, fotólappal és képeslappal, 24 lapon, közte semsei Semsey Albert főkapitány, a m. kir. Folyamőrség parancsnokának, Tausch Brunó, Taba János törzskapitányoknak a fotóival,  4x6 cm és 17x10 cm közötti méretben.
12019.

20 000 HUF
54,05
58,82
17
1914 Katonák ágyúval, K. u. k. Feldkanonenregiment Nr. 14 Batterie Nr. 3., fotó, 8×13,5 cm
12020.

3 000 HUF
1914 Lugos, Katonai tanítói gárda football csapata fotólap / Military teachers football team
12021.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF