Number of items: 20

cca 1910 Zsolnay női akt lepellel, Formába öntött keménycserép színes festett eozinmázzal, jelzett, apró máz kopással, talapzaton máz alatti hajszál repedéssel, tervezője: Jehring Aranka, m:35 cm /  cca 1910 Zsolnay nude woman with veil, eosin glazed earthenware, with very small damage, with hairline crack under the glaze, on pedestal, designed by Aranka Jehring, h: 35 cm
11129.

160 000 HUF
432,43
470,59
29
cca 1900 Zsolnay eozin mázas váza, formaszám:272, jelzett (körpecsét, ORION felirattal), mázalatti hajszál repedéssel, pereme szakszerűen restaurálva, m:24,5 cm
11130.

90 000 HUF
243,24
264,71
cca 1890 Zsolnay váza, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:3088, apró kopás nyomokkal, m:13 cm,
11131.

55 000 HUF
148,65
161,76
cca 1890 Zsolnay díszkancsó, tiger mázas, kézzel festett, elmosódott márka jelzéssel, formaszám:763, kopott aranyozással, m:17,5 cm
11132.

70 000 HUF
189,19
205,88
Zsolnay fali dísztál, azonosítatlan (heraldikailag hibás) püspöki címerrel, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 30 cm
11133.

120 000 HUF
324,32
352,94
Zsolnay fedeles váza távol keleti jelenettel,kézzel festett lüszter mázzal, jelzett (Geuber Borbála), hibátlan, m:38 cm
11134.

110 000 HUF
297,30
323,53
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkancsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett Fischer I. Budapest m: 45 cm,/ Fischer , hand-painted, restaurated
11135.

cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkancsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 45 cm,/ Fischer , hand-painted, restaurated

90 000 HUF
243,24
264,71
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, királyi gondola (jardiniere), kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett Fischer I. Budapest m: 24 cm, h:31 cm / Fischer royal gondola, hand-painted, restaurated
11136.

cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, királyi gondola (jardiniere), kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 24 cm, h:31 cm / Fischer royal gondola, hand-painted, restaurated

90 000 HUF
243,24
264,71
cca 1900 Herendi áttört szélű madaras dísztányér, kézzel festett, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, d: 25 cm
11137.

50 000 HUF
135,14
147,06
18
Herendi Európa elrablása, kézzel festett, jelzett, nagyon apró hajszálrepedés a patán, m: 33 cm, h: 42 cm
11138.

60 000 HUF
162,16
176,47
10
Hollóházi (Szakmáry) antik humoros tálka Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka felirattal, kézzel festett, jelzett, nagyon apró máz hibával, d: 14,5 cm
11139.

Hollóházi (Szakmáry) antik humoros tálka "Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka" felirattal, kézzel festett, jelzett, nagyon apró máz hibával, d: 14,5 cm

3 600 HUF
9,73
10,59
16
1932 Gránit emlék kulacs, Magyarorsz. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése felirattal, kézzel festett, jelzett, apró csorbával, m: 19,5 cm
11140.

1932 Gránit emlék kulacs, "Magyarorsz. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése" felirattal, kézzel festett, jelzett, apró csorbával, m: 19,5 cm

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF