MIlitary

Number of items: 45

1866. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés ovális füllel, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 patina, ph. / Hungary 1866. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, with oval ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF patina, edge error NMK: 133.
30503.

1866. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés ovális füllel, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 patina, ph. / Hungary 1866. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with oval ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF patina, edge error NMK: 133.

3 000 HUF
42
1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalaggal T:2 kis ph.  / Hungary 1873. Military Medal Br medal with ribbon C:XF small edge error  NMK 231.
30504.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalaggal T:2 kis ph. / Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with ribbon C:XF small edge error NMK 231.

3 000 HUF
13
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 kis patina / Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:AU,XF small patina NMK 249.
30505.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 kis patina / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU,XF small patina NMK 249.

3 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1906. Friedrich von Beck, a Fegyveres Erők Főparancsnoka 1906. június 11. egyoldalas Br emlékérem (76,86g/61mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1906. FZM. .FRIEDR FREIH V BECK KUK CHEF DES GENERALSTABES F D GESAMTE BEWAFFNETE MACH 11. JUNI 1906 one-sided Br commemorative medal (76,86g/61mm) C:XF
30506.

Osztrák-Magyar Monarchia 1906. "Friedrich von Beck, a Fegyveres Erők Főparancsnoka 1906. június 11." egyoldalas Br emlékérem (76,86g/61mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1906. "FZM. .FRIEDR FREIH V BECK KUK CHEF DES GENERALSTABES F D GESAMTE BEWAFFNETE MACH 11. JUNI 1906" one-sided Br commemorative medal (76,86g/61mm) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. 32. H.GY.E. (Honvéd Gyalog Ezred) Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. 32. H.GY.E. (32th Honvéd Infantry Regiment) Br cap badge (26x38mm) C:AU
30507.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. "32. H.GY.E. (Honvéd Gyalog Ezred)" Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. "32. H.GY.E. (32th Honvéd Infantry Regiment)" Br cap badge (26x38mm) C:AU

3 000 HUF
32
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. Fel fel vitézek a csatára - 307. Honvéd Gyalogezred Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. 307th Honved Infantry Regiment Br cap badge (26x38mm) C:AU patina on reverse
30508.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "Fel fel vitézek a csatára - 307. Honvéd Gyalogezred" Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "307th Honved Infantry Regiment" Br cap badge (26x38mm) C:AU patina on reverse

3 000 HUF
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. 7. Huszárezred - Előre és harcra kész zománcozott fém sapkajelvény (21x35mm) T:2 /  Austrian-Hungarian Monarchy 1914. Husaren-Regiment Nr. 7 - Vorwärts u. kampfbereit enamelled metal cap badge (21x35mm) C:XF
30509.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "7. Huszárezred - Előre és harcra kész" zománcozott fém sapkajelvény (21x35mm) T:2 / Austrian-Hungarian Monarchy 1914. "Husaren-Regiment Nr. 7 - Vorwärts u. kampfbereit" enamelled metal cap badge (21x35mm) C:XF

8 000 HUF
22
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Vasutas jelvény, jelzetlen Ag? (8,64g/27mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Railway badge, unmarked Ag? (8,64g/27mm) C:XF
30510.

3 000 HUF
18
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 1914-1915 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 mozsárágyút ábrázoló Zn emlékérem. Szign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. 1914-1915 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion depicting a mortar. Sign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) C:XF,VF oxidation
30511.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1914-1915 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" mozsárágyút ábrázoló Zn emlékérem. Szign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1914-1915 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion depicting a mortar. Sign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) C:XF,VF oxidation

3 000 HUF
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Franz Conrad von Hötzendorf / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) T:2,2- fo. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Conrad von Hötzendorf / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) C:XF,VF spots
30512.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Franz Conrad von Hötzendorf / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) T:2,2- fo. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Conrad von Hötzendorf / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) C:XF,VF spots

3 000 HUF
13
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Frigyes főherceg tábornagy / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 Zn emlékérem. Szign.: Weinberger (37,91g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Feldmarschall Erzherzog Friedrich / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion. Sign.: Weinberger (37,91g/45mm) C:XF,VF oxidation
30513.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Frigyes főherceg tábornagy / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Weinberger (37,91g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Feldmarschall Erzherzog Friedrich / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Weinberger (37,91g/45mm) C:XF,VF oxidation

3 000 HUF
22
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Jenő főherceg / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) T:2,2- fo., kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Erzherzog Evgen / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) C:XF,VF spotted, small edge error
30514.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Jenő főherceg / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) T:2,2- fo., kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Erzherzog Evgen / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) C:XF,VF spotted, small edge error

3 000 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF