Poster

Number of items: 49

1869 Magyar Királyi Északi Vasút menetrendje nagyméretű plakáton, magyar és német nyelven, hatásnyommal, 65x98 cm / 1869 Hungarian Northern Railway schedule poster, in Hungarian and German, folded, 65x98 cm
12010.

50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1910 Kossuth Ferenc kereskedelemügyi miniszter arcképe, plakát, Fővárosi 1848/49-i Ereklye Gyűjtemény és Kossuth Múzeum [Kunossy Vilmos és Fia], kis gyűrődésekkel, 80×60 cm
12011.

8 000 HUF
cca 1910-1920 Mikrosol gombaölő szer, reklámplakát, ofszet, papír, sérült, 44,5×26 cm
12012.

10 000 HUF
27,03
29,41
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, 31×23 cm
12013.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, 31×23 cm

24 000 HUF
64,86
70,59
11
cca 1927 Magyar Hiszekegy Terjesztő bizottság és Budapesti városháza által lepecsételt, hivatalos Hiszekegy plakát. 25x35 cm
12014.

6 000 HUF
1928 Magyar Hét - Magyar árut vásárolj! Litográf reklámplakát. Rajzolta: Ifj. Richter. Nyomtatta: Athenaeum, Budapest. Felelős kiadó: Dr. Anker György. 63 x 94 cm Hajtogatva.
12015.

1928 Magyar Hét - Magyar árut vásárolj!" Litográf reklámplakát. Rajzolta: Ifj. Richter. Nyomtatta: Athenaeum, Budapest. Felelős kiadó: Dr. Anker György. 63 x 94 cm Hajtogatva.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1935 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Sárkány cipőkérmviasz, Art Deco reklámplakát, litho, papír, Klösz Gy. és Fia, 34×24 cm
12016.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1930 Vogel Erik: Budapest, Moulin Rouge mulató reklám plakátja. Astoria (Weisz Jenő) nyomda. Ofszet, szita. Egy javított szakadás, 31x47 cm / Advertising poster, with restored tear, 31x47 cm
12017.

10 000 HUF
27,03
29,41
23
cca 1930 Stoli karamellakülönlegesség, reklámplakát, papír, Vidor Grund, 24×33,5 cm
12018.

8 000 HUF
1930 Bardócz Árpád (1882-1938): Meteor porosz szalon szén, art deco reklám plakát, Phöbus nyomda, restaurált, 47x33 cm / Meteor coal company advertisment poster, restored, 47x33 cm
12019.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1935 Fényes Cirkusz, Readings kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Readings bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm
12020.

cca 1935 Fényes Cirkusz, Reading's kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Reading's bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palms légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm
12021.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF