Watches

Number of items: 14

cca XIX. század vége Cuendet Constant Budapest svájci utazó óra, római számos számlappal, fém-üveg óratesttel, az óra alján alig látható tulajdonosi bejegyzéssel, eredeti tokkal, és húzókulccsal, kis karcolásokkal, kopott, sérült tokkal, működik./ cca End of 19th century Cuendet Constant Budapest swiss travel clock, with roman number clock face, metal-glass body-clock, with a pale notice on the bottom, with original box, and key, with little scratches on the bottom, with worn and damaged box, working.
11150.

100 000 HUF
270,27
294,12
11151.

60 000 HUF
162,16
176,47
Drounchan Vince Budapest, jelzett ezüst zsebóra. Duplafedeles. Szép, működő állapotban / Silver pocket watch.
11152.

12 000 HUF
32,43
35,29
Omega ezüst női karóra bőr szíjjal, szép, működő állapotban / Silver wristwatch for women
11153.

12 000 HUF
32,43
35,29
13
Ezüst zsebóra, ezüst óralánccal, kulcsos szerkezettel, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11154.

20 000 HUF
54,05
58,82
Johann Jorgo Wien, duplafedeles ezüst zsebóra szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11155.

12 000 HUF
32,43
35,29
Árpád, jelzett ezüst zsebóra ezüst lánccal. Duplafedeles. Szép, működő állapotban / Silver pocket watch.
11156.

14 000 HUF
37,84
41,18
Ezüst Longines zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11157.

20 000 HUF
54,05
58,82
Tulaezüst Armada Watch zsebóra angyalos magyar címerrel a tokon, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11158.

12 000 HUF
32,43
35,29
9
Ezüst Doxa zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11159.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
Ezüst Tavannes zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11160.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
11161.

12 000 HUF
32,43
35,29
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF