Statues, plaquettes

Number of items: 12

Csúcs Ferenc (1905-1999): Vikunya borjú. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:20 cm, h:17 cm
11070.

80 000 HUF
250,00
275,86
Enyedi János (1937-): Hajló formák 1993. Hegesztett acél, jelzett, m:47 cm, 37×18 cm (kb 12 kg)
11071.

120 000 HUF
375,00
413,79
Vizsolyi János (1959-): Feltörő elemek. Bronz, jelzett, m:47 cm
11072.

120 000 HUF
375,00
413,79
Beszédes János László (1874-1922): Pipáját töltő csikós. Bronz, jelzett, alabástrom talapzattal, m: 40 cm
11073.

100 000 HUF
312,50
344,83
Szamovolszky Ödön (1878-1914): Az első vallomás. Bronz (üreges), jelzett, fa alapzaton (mozog), m:30 cm, 34×20 cm
11074.

180 000 HUF
562,50
620,69
Balázs István (1908-1997): Fiúk / legények. Bronz szobor pár. Márvány talapzat. Jelzett. 21 cm, 24 cm
11075.

110 000 HUF
343,75
379,31
Kutas László (1936-): Janus Pannonius Ferdén álló agyarával.... Bronz vadász falikép, jelzett, 19,5×29,5 cm
11076.

Kutas László (1936-): Janus Pannonius "Ferdén álló agyarával...". Bronz vadász falikép, jelzett, 19,5×29,5 cm

18 000 HUF
56,25
62,07
XIX. sz.: Szent József faragott fa szobor talapzaton. / Saint Joseph carved wooden statue 45 cm
11077.

28 000 HUF
87,50
96,55
Tóthy Gyula (1893-1970): Síró kislány (art deco) 1911. Feastett gipsz, apró lepattanásokkal, jelzett, m: 30 cm (talapzattal)
11078.

8 000 HUF
27,59
Jelzés nélkül: Faun és nimfa. Bronz szobor, márvány talapzaton / Nimph and faun. Bronze status 23x13 cm
11079.

30 000 HUF
93,75
103,45
cca 1910 Szecessziós ón feszület fa alapon. / Art nouveau tin crucifix on wood base 40x18 cm
11080.

20 000 HUF
62,50
68,97
Sárdinecz (Sárdi) Ferenc (1883-1942): Art deco táncoló akt csörgődobbal. Patinázott bronz, jelzett, vállon apró öntési hiba, Szili Öntöde 1919, m: 35 cm
11081.

110 000 HUF
343,75
379,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.