Number of items: 61

Carl Joseph Bauer (1895-1989): Kísértés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×21 cm
10000.

11 000 HUF
34,38
37,93
Carl Joseph Bauer (1895-1989): Falcher Strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9,5 cm
10001.

11 000 HUF
34,38
37,93
Franz von Bayros: Der Toilettentisch. (München 1908), 16t. Erotikus grafikák. 300 példányban kiadott, kereskedemi forgalomba nem került, 16 nyomattal, korabeli, félbőr mappában, 24x18cm / Franz von Bayros: Der Toilettentisch. (Munich 1908), published in 300 copies, 16 erotic prints, in half leather folder, 24x18cm
10002.

60 000 HUF
187,50
206,90
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek 1974 (Variácok egy témára). Kollázs, fa, hátoldalán jelzett, kiállításon, árverésen szerepelt (1998 Ráday galéria, Abigail galéria), üvegezett keretben, 27×48
10003.

80 000 HUF
250,00
275,86
Bér Dezső (1875-1924): Éjszakai razzia. Akvarell-tus, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 30×26 cm
10004.

14 000 HUF
43,75
48,28
Benyovszky István (1898-1969): Csikós. Színezett rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, üvegezett keretben, 38×53 cm
10005.

16 000 HUF
50,00
55,17
Berky János Tibor (1913-1982): Az ugodi római katolikus templom freskótervei, 2 db, vegyes technika, papír, jelzettek, felcsavarva, különböző méretben
10006.

10 000 HUF
34,48
Berky János Tibor (1913-1982): A homokbödögei római katolikus templom freskótervei, 4 db, vegyes technika, papír, jelzettek, felcsavarva, különböző méretben
10007.

20 000 HUF
62,50
68,97
Biczó András (1888-1957) karikatúrái 1940-41-ből. Jegyzetfüzet 27 rajzzal. Ceruza, papír. 13x17 cm
10008.

110 000 HUF
343,75
379,31
Blahos Rudolf (1917-1986): Hajnalodik, akvarell, papír, jelzett, 35×22 cm
10009.

11 000 HUF
34,38
37,93
10010.

120 000 HUF
375,00
413,79
Borsos Miklós (1906-1990): Ikaros bukása (hommage a Bruegel), tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24,5×32 cm
10011.

26 000 HUF
81,25
89,66

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.