11770.
29. Closed major auction
Military
28 000 HUF
11
1900 vitéz Görgey Miklós (1880-1943): Berczi barátomnak emlékül 1900. Akvarell-tus, papÃr, jelzett, 38×25,5 cm. Érdekesség: Vitéz görgÅ‘i és toporczi Görgey Miklós huszárezredes, késÅ‘bb a m. kir. koronaörség parancsnokának (1943-ban öngyilkosságot követett el) Várady AlbertrÅ‘l (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjérÅ‘l, késÅ‘bbi ezredesrÅ‘l.