Tétel

Description:

1919 május 11. dr. Lechner Károly orvosprofersszornak, a kolozsvári egyetem dékánjának írt levél tanítványaitól, a román megszállás alkalmából. A kézzel írott levélben hazafias hangon biztosítják együttérzésükről és kitartásra biztatják. Hozzá idézettel díszített nemzetiszín szalag a megszállás dátumával. A levél igényes aranyozott vászon kötésben. 21x26 cm

15 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.