Ex libris - small-graphics

Number of items: 6

Altheim, Wilhelm (1871-1914): Ex libris Nellie Herz, klisé, papír, jelzett a klisén, 10×11 cm
10100.

3 000 HUF
9,62
10,99
Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris Soproni Kaszinó, klisé, papír, jelzett a klisén, gyűrött, 14,5×9,5 cm
10101.

3 000 HUF
9,62
10,99
Alfred Cossmann (1870-1951): Ex libris Erzherzogs Eugen. Klisé, papír, jelzett, 10×7 cm
10102.

3 000 HUF
9,62
10,99
1932 Kaesz Gyula (1897-1967): Boldog Új esztendőt kíván Kaesz Gyula, art deco. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, kis szakadással, 10x13 cm.
10103.

3 000 HUF
9,62
10,99
16
Vadász Endre (1901-1944) 3 db ex libris. Rézkarc, papír. Jelzettek. / Three ex libris bookplates cca 15x12 cm
10104.

11 000 HUF
35,26
40,29
Jelzés nélkül: Ex libris Kovács Kálmán, klisé, papír, jelzett a klisén, Kovács Kálmán (1883-1951) tanár, tanügyi főtanácsos ex librise, apja, Kovács János (1846-1905) unitárius tanító, kollégiumi igazgató és Walter Crane (1845-1915) angol festő kolozsvári találkozását megörökítő Crane-tollrajz alapján, 11,5×7,5 cm /  Ex libris based on a drawing by Walter Crane (1845-1915), depicting the meeting of Crane and János Kovács (1846-1905) Unitarian teacher in Cluj/Kolozsvár, cliché on paper, 11,5×7,5 cm
10105.

5 000 HUF
16,03
18,32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.