Art, antiquities

Number of items: 32

Székács Ákos (1948-2009): Tukános dísztál, zománcozott vörösréz, jelzett, 41,5×35,5×5 cm
11030.

110 000 HUF
350,32
388,69
Régi mesejelenetekkel festett üveglemez, 60 db, 2 db ha tárolódobozban, szép állapotban, 2,5x10 és 4x15 cm közti méretben
11031.

40 000 HUF
127,39
141,34
Tevan Margit (1909-1978): Gyufatartó pár, kis doboz, tál, ezüstözött trébelt réz, jelzett (kivéve a gyufatartók), apró felület hibákkal, összesen: 4 db, d:29,5 cm, 15×8 cm, 6×4,5 cm (2×)
11032.

40 000 HUF
127,39
141,34
13
11033.

28 000 HUF
89,17
98,94
WMF szecessziós ón jardiniere, javított, jelzett (V.J), eredeti hibátlan üvegbetéttel, 30×12 cm, m:10 cm
11034.

38 000 HUF
121,02
134,28
XIX. sz. vége: Területmeghatározó geodéziai műszer. G. Conradi Zürich. No. 282. jelzéssel. Eredeti, bőrrel bevont fa dobozban, bársonnyal bélelve + 3 db fém, kiegészítő segédeszköz. A doboz kulccsal zárható / Vintage geodesian tool in original box. 42x21x10 cm
11035.

50 000 HUF
159,24
176,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.