Art, antiquities

Number of items: 32

Székács Ákos (1948-2009): Tukános dísztál, zománcozott vörösréz, jelzett, 41,5×35,5×5 cm
11030.

110 000 HUF
354,84
401,46
Régi mesejelenetekkel festett üveglemez, 60 db, 2 db ha tárolódobozban, szép állapotban, 2,5x10 és 4x15 cm közti méretben
11031.

40 000 HUF
129,03
145,99
Tevan Margit (1909-1978): Gyufatartó pár, kis doboz, tál, ezüstözött trébelt réz, jelzett (kivéve a gyufatartók), apró felület hibákkal, összesen: 4 db, d:29,5 cm, 15×8 cm, 6×4,5 cm (2×)
11032.

40 000 HUF
129,03
145,99
13
11033.

28 000 HUF
90,32
102,19
WMF szecessziós ón jardiniere, javított, jelzett (V.J), eredeti hibátlan üvegbetéttel, 30×12 cm, m:10 cm
11034.

38 000 HUF
122,58
138,69
XIX. sz. vége: Területmeghatározó geodéziai műszer. G. Conradi Zürich. No. 282. jelzéssel. Eredeti, bőrrel bevont fa dobozban, bársonnyal bélelve + 3 db fém, kiegészítő segédeszköz. A doboz kulccsal zárható / Vintage geodesian tool in original box. 42x21x10 cm
11035.

50 000 HUF
161,29
182,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.