Advertisement

Number of items: 18

cca 1910 Bp. I., Dr. Wanka-féle terpentines cipőpaszta reklámja, szép állapotban, 24×18 cm / Shoe polish advertisement, in good condition
11690.

8 000 HUF
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Vászonkötésben, jó állapotban. / Collectors album with cigarette cards. Linen binding, in good condition.
11691.

Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Vászonkötésben, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, in good condition.

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1930-1940 A Szent Lukács Gyógyfürdő kristályvize, akvarell, eredeti reklámterv, 23,5x27 cm
11692.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1965 100 ötlet havonta - játék villanyvasút akvarell illusztrációja, címlapterv az Ezermester újság különszámához, Szenes szignóval, 25x17 cm
11693.

cca 1965 "100 ötlet havonta" - játék villanyvasút akvarell illusztrációja, címlapterv az Ezermester újság különszámához, Szenes szignóval, 25x17 cm

8 000 HUF
Kozma Lajos (1884-1948): Boldog Új Évet Kíván Kner Izidor Könyvnyomdája, Gyoma, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 15x12 cm.
11694.

3 000 HUF
15
1896 Bp. VIII., Raditz Róbert Apostol Gyógyszertárának reklámkártyája, hátoldalon naptárral
11695.

28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1900 Hotel National Roma, reklám kártya / Advertising 12x8 cm
11696.

1 000 HUF
cca 1900 Hajós féle Aradi Ibolya Créme Violette Hajós Árpád gyógyszertárából, Arad feliratú gyógyszerésztégely /  Vintage pharmaceutical jar, 5,5cm
11697.

cca 1900 "Hajós féle Aradi Ibolya Créme Violette Hajós Árpád gyógyszertárából, Arad" feliratú gyógyszerésztégely / Vintage pharmaceutical jar, 5,5cm

11 000 HUF
29,73
32,35
Első Losonci Rum- és Likőrgyár Rt., 10 db különféle italcímke
11698.

8 000 HUF
Szeibert-féle kárpátaljai áfonyalikőr, 2 db italcímke
11699.

2 000 HUF
Bartos Rum- Likőrgyár, Léva, 2 db italcímke: szederpálinka, Ó-Söprő brandy
11700.

2 000 HUF
13
Réthy Béla gyógyszerész Békéscsabán, pemetefű cukorka címke, litográfia, Posner, d: 7 cm / Hungarian medicine box label, litho, d: 7 cm
11701.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF