Advertisement

Number of items: 18

cca 1910 Bp. I., Dr. Wanka-féle terpentines cipőpaszta reklámja, szép állapotban, 24×18 cm / Shoe polish advertisement, in good condition
11690.

8 000 HUF
25,24
28,07
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Vászonkötésben, jó állapotban. / Collectors album with cigarette cards. Linen binding, in good condition.
11691.

Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Vászonkötésben, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, in good condition.

15 000 HUF
47,32
52,63
cca 1930-1940 A Szent Lukács Gyógyfürdő kristályvize, akvarell, eredeti reklámterv, 23,5x27 cm
11692.

16 000 HUF
50,47
56,14
cca 1965 100 ötlet havonta - játék villanyvasút akvarell illusztrációja, címlapterv az Ezermester újság különszámához, Szenes szignóval, 25x17 cm
11693.

cca 1965 "100 ötlet havonta" - játék villanyvasút akvarell illusztrációja, címlapterv az Ezermester újság különszámához, Szenes szignóval, 25x17 cm

8 000 HUF
25,24
28,07
Kozma Lajos (1884-1948): Boldog Új Évet Kíván Kner Izidor Könyvnyomdája, Gyoma, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 15x12 cm.
11694.

3 000 HUF
9,46
10,53
15
1896 Bp. VIII., Raditz Róbert Apostol Gyógyszertárának reklámkártyája, hátoldalon naptárral
11695.

28 000 HUF
88,33
98,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.