Books: Religion

Number of items: 14

15345.

120 000 HUF
384,62
444,44
15346.

50 000 HUF
160,26
185,19
15347.

60 000 HUF
192,31
222,22
15348.

24 000 HUF
76,92
88,89
Biblia Sacra vulgatae editionis Sixti V. Pontificis Max. jussu recognita, et Clementis VIII. auctoritate edita; versiculis distincta, et ad singula capita argumentis aucta, indiceque epistolarum, & evangeliorum locupletata, ad exemplar editionis romanae concinnata, Aeneis Iconibus sacram historiam referentibus ornata; et prolegomenis Ferdinandi Koph sacrae theologiae doctoris. Venetiis, 1765, Typographia Ballaeoniana, 1 t.+LVI+908 p. Latin nyelven. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, kijáró címképpel.
15349.

18 000 HUF
57,69
66,67
Cobbet Vilhelm: A protestans reformátio historiája Angliában s Irlandban. Polgártársai felvilágosítására folyólevelekben írta - - .I-IV. füzet. Nagyvárad, 1834, Tichy János, 4+162+2+123+2+186+2+248+V+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott sérült borítóval, az elülső szennylap és előzéklap sérült, a címlap és pár lap sarka sérült, foltos.
15350.

16 000 HUF
51,28
59,26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.