Books: Other languages

Number of items: 7

Wagner (Ferenc) P. Francisco Universae Phraseologiae latinae Corpus, congestum - -... a quopiam ejusdem societatis Sallustiana, Caesareana, liviana, Corneliana et aliis phraseologiis, demum linguis hungarica, germanica et slavica locupletatum. Tyrnaviensibus, 1775. Korabeli, jó állapotú bordázott egészbőr kötésben. / In full leather binding, good condition
15370.

20 000 HUF
54,05
58,82
[Marcus Tullius Cicero]: [M. Tullii Ciceronis Opera Omnia cum selectisimis Jani Gruteri & variorum notis, Ac Indicelocupletissimo, accurante Cornelio Schrevelio. Ad exemplar editionis Elzevirianae. Accedunt nova huic Editioni Dion. Gothofredi argumenta.] [Basileae (Basel)], [1687],[ Joh. Rodolphi Genathii], 1 sztl. lev.+1393. p.+17 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli pregamen-kötésben, modern aranyozott gerincű karton védőtokban, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült kötéssel, az elülső szennylap, a címkép, a címlap és egy lap hiányzik, a végén az 1390-tól a lapok kijárnak, egy-két aláhúzással, az elülső kötéstáblán és a hátsó szennylapon bejegyzésekkel. / In Latin, parchment-binding, damaged
15371.

12 000 HUF
32,43
35,29
Plutarchus: Chaeronensis, Summi Philosophi Et Historici Vitae Parallelae, Seu Comparatae, Guilelmi Xylandri Augustani Interpretatione, postremo recognita. Cum Annotationibus Appendice item ad vitas comparatas, & ternis indicibus copiosissimis. I-III köt. Frankfurt, 1606, Saur, 15 sztl. lev. +695 p.+ 20 sztl. lev. +732 p.+17 sztl. lev.+432 p. +10 sztl. lev. Korabeli feliratozott gerincű egészpergamen-kötésben, a kötetekből a címlapok hiányoznak, a III. kötet végéről egy lap hiányzik, az I. kötetből egy lap kijár, néhol foltos, latin nyelven, Dr. Tóth Béla ex libris-szeivel (Menyhárt József (1901-1976))/  Plutarchus: Chaeronensis, Summi Philosophi Et Historici Vitae Parallelae, Seu Comparatae, Guilelmi Xylandri Augustani Interpretatione, postremo recognita. Cum Annotationibus Appendice item ad vitas comparatas, & ternis indicibus copiosissimis. I-III volumes. Frankfurt, 1606, Saur. Contemporary Parchment-binding, without front pages, without one page from the and of the third book, one page coming out from the first book, with some spotty, with ex libris, in Latin language.
15372.

22 000 HUF
59,46
64,71
Cent Quatrains des Tang. Neuchatel, 1942, Baconniére. Francia nyelven. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel, szép állapotban / In French, half-leather binding, good condition.
15373.

5 000 HUF
Franz Kafka: Tagebücher und briefe. Gesammelte Schriften Band VI. kötet. Szerk.: Max Brod. Prag, 1937, Heinrich Mercy Sohn. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./  Franz Kafka: Tagebücher und briefe. Gesammelte Schriften Band VI. kötet. Editied by Max Brod. Prague,1937, Heinrich Mercy Sohn. First edition. Linen-binding, in German language.
15374.

5 000 HUF
Historical tales and legends, from the 7th to the 18th century. London, 1862, Burns & Lambert, 262 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, fakó gerinccel, angol nyelven./ Contemporary linenbinding, in English language.
15375.

2 000 HUF
Immanuel Kant: Kritik der praktischen Vernunft. Szerkesztette: Karl Kehrbach. [Leipzig, 1878, Philipp Reclam,] 2+V-XIV+2+196+24 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, fakó, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, egy-két lap (a címlap hiányzik), két lap hátul kijár.  Immanuel Kant (1724-1804): A gyakorlati ész kritikája. 1878 -as kiadás. Karl Kehrbach (1846-1905) szerkesztésében német nyelven. /  Immanuel Kant: Kritik der praktischen Vernunft. Edited by Karl Kehrbach. [Leipzig, 1878, Philipp Reclam,] 2+V-XIV+2+196+24 p. Contemporary linen-binding, with little bit worn cover, little bit damaged spine, the title page lost, two sheet is coming out, in German language.
15376.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF