Books: Judaica

Number of items: 8

15325.

28 000 HUF
89,74
102,56
Biblia Hebraica Secundum Editionem Belgicam. Everardi van der Hooght collatis aliis bonae notae codicibus una cum versione Latina Sebastiani Schmidii; Lipsiae 1740. Wolfgangi Deer. Korabeli kissé sérült pergamen kötésben, hozzá modern műbőr védőtokkal / In slightly damaged pergamin binding, with modern protective case, Judaica
15326.

32 000 HUF
102,56
117,22
15327.

38 000 HUF
121,79
139,19
dr. Singer Leó: Apró történetek a Talmudból. Bp., 1927. Menóra. Kiadói papírborítékban.
15328.

4 000 HUF
12,82
14,65
Dr. Stern Salamon (szerk.): Hetven év a betegek szolgálatában 1871-1941. Emlékkönyv az Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület hetvenéves fennálása alkalmából. Bp., 1941. Az egyesület kiadása. Kiadói műbőr kötésben. Számozott (7/200) példány.
15329.

Dr. Stern Salamon (szerk.): Hetven év a betegek szolgálatában 1871-1941. Emlékkönyv az "Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület" hetvenéves fennálása alkalmából. Bp., 1941. Az egyesület kiadása. Kiadói műbőr kötésben. Számozott (7/200) példány.

12 000 HUF
38,46
43,96
A Magyar Zsidó Hadi Archívum almanachja 1914-1916. Szerk.: Hevesi Simon - Polnay Jenő - Patai József. Bp., 1916, Magyar Zsidó Hadi Archívum - Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
15330.

11 000 HUF
35,26
40,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.