Books: Judaica

Number of items: 8

15325.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
28 000 HUF
93,65
114,29
  Add to cart
  Remove
Biblia Hebraica Secundum Editionem Belgicam. Everardi van der Hooght collatis aliis bonae notae codicibus una cum versione Latina Sebastiani Schmidii; Lipsiae 1740. Wolfgangi Deer. Korabeli kissé sérült pergamen kötésben, hozzá modern műbőr védőtokkal / In slightly damaged pergamin binding, with modern protective case, Judaica
15326.

Available
32 000 HUF
107,02
130,61
  Add to cart
  Remove
15327.

Available
38 000 HUF
127,09
155,10
  Add to cart
  Remove
dr. Singer Leó: Apró történetek a Talmudból. Bp., 1927. Menóra. Kiadói papírborítékban.
15328.

4 000 HUF
13,38
16,33
Hammer price:
4 000 HUF
Dr. Stern Salamon (szerk.): Hetven év a betegek szolgálatában 1871-1941. Emlékkönyv az Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület hetvenéves fennálása alkalmából. Bp., 1941. Az egyesület kiadása. Kiadói műbőr kötésben. Számozott (7/200) példány.
15329.

Dr. Stern Salamon (szerk.): Hetven év a betegek szolgálatában 1871-1941. Emlékkönyv az "Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület" hetvenéves fennálása alkalmából. Bp., 1941. Az egyesület kiadása. Kiadói műbőr kötésben. Számozott (7/200) példány.

Available
12 000 HUF
40,13
48,98
  Add to cart
  Remove
A Magyar Zsidó Hadi Archívum almanachja 1914-1916. Szerk.: Hevesi Simon - Polnay Jenő - Patai József. Bp., 1916, Magyar Zsidó Hadi Archívum - Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
15330.

Available
11 000 HUF
36,79
44,90
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Dear Client! Our website will be temporarily down for maintenance from 22 o'clock on May 22, 2018. The downtime will take about 1 hour.

Auction buyer's provision: 22%

321. Auction:
Payment deadline is May 18.

322. Auction:
From 8 to 17 May
Payment deadline is June 1.

Seeing: From 14 to 17 May

29th Major auction
Date: 19 May
Seeing: From 7 to 19 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.