Books: Architecture, Art

Number of items: 29

15165.

18 000 HUF
57,69
65,93
15166.

15 000 HUF
48,08
54,95
Leisching, Julius.:Schabkunst. Ihre Technik und Geschichte in ihren Hauptwerken vom XVII. bis zum XX. Jahrhundert. Wien, 1913. Verlag Artur Wolf, Könyv a rézmetszésről, rézkarcolásról. 75 heliogravűr táblával. Sorszámozott 227/350 példány. Aranyozott lapszélekkel, gerincén kissé sérült pergamen kötésben. / Book about the technics of etchings. With 75 heliogravures. Numbered 227/350. In slightly damaged pergamin binding.
15167.

12 000 HUF
38,46
43,96
Kozma Lajos: Találkozás Hamupipőkével. ~ rajzai Révész Béla novelláihoz. Bp., 1909. Singer és Wolfner. (12)p.+30t. A szövegkötet hiányzik. Javított gerincű papírborítóban.
15168.

5 000 HUF
16,03
18,32
31
Kállai Ernő: Mednyánszky László. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15169.

8 000 HUF
25,64
29,30
Dr. Homér Lajos: A bútor története. Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), Barka, 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés,103-286. oldalak között összesen 311 képpel, az aranyozás a hátsó borítón lekopott, a hátsó szennylap gyűrött, egyébként jó állapotban.  Számozott (1000/583.) és a szerző által aláírt példány, Pándy Lajos (1895-1957) ex librisz-ével. Szép állapotú példány.
15170.

8 000 HUF
25,64
29,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.