Books: Architecture, Art

Number of items: 29

15165.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
60,20
73,47
  Add to cart
  Remove
15166.

Available
15 000 HUF
50,17
61,22
  Add to cart
  Remove
15167.

Available
12 000 HUF
40,13
48,98
  Add to cart
  Remove
Kozma Lajos: Találkozás Hamupipőkével. ~ rajzai Révész Béla novelláihoz. Bp., 1909. Singer és Wolfner. (12)p.+30t. A szövegkötet hiányzik. Javított gerincű papírborítóban.
15168.

5 000 HUF
16,72
20,41
31
Hammer price:
32 000 HUF
Kállai Ernő: Mednyánszky László. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15169.

8 000 HUF
26,76
32,65
Hammer price:
8 000 HUF
Dr. Homér Lajos: A bútor története. Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), Barka, 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés,103-286. oldalak között összesen 311 képpel, az aranyozás a hátsó borítón lekopott, a hátsó szennylap gyűrött, egyébként jó állapotban.  Számozott (1000/583.) és a szerző által aláírt példány, Pándy Lajos (1895-1957) ex librisz-ével. Szép állapotú példány.
15170.

Available
8 000 HUF
26,76
32,65
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Dear Client! Our website will be temporarily down for maintenance from 22 o'clock on May 22, 2018. The downtime will take about 1 hour.

Auction buyer's provision: 22%

321. Auction:
Payment deadline is May 18.

322. Auction:
From 8 to 17 May
Payment deadline is June 1.

Seeing: From 14 to 17 May

29th Major auction
Date: 19 May
Seeing: From 7 to 19 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.