https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Poster

Number of items: 72

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930 Schmoll Pasta reklám plakát, ofszet, Seidner műintézetéből, kétoldalas, sarkainál tűnyomok, 34x24 cm / Advertisement poster, offset, pinholes on the corners, 34x24 cm
12342.

cca 1930 Schmoll Pasta reklám plakát, ofszet, Seidner műintézetéből, kétoldalas, sarkainál tűnyomok, 34x24 cm / Advertisement poster, offset, pinholes on the corners, 34x24 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
4
cca 1935 Fényes Cirkusz, Readings kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Readings bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm
12343.

cca 1935 Fényes Cirkusz, Reading's kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Reading's bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Number of bids:
0
cca 1935 Fényes Cirkusz, 4 Varias légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, sarkán kis gyűrődéssel, 94x31,5 cm / Hungarian circus poster, lithography, 94x31,5 cm
12344.

cca 1935 Fényes Cirkusz, 4 Varias légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, sarkán kis gyűrődéssel, 94x31,5 cm / Hungarian circus poster, lithography, 94x31,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Number of bids:
0
cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palms légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm
12345.

cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palm's légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Number of bids:
0
cca 1935 Mosdóssy Imre (1904-1995): Miért bántod? Ne káromkodj! plakát, Klösz coloroffszet, szélein apró szakadások, 94x63 cm / cca 1935 ofset poster, with small tears, 94x63 cm
12346.

cca 1935 Mosdóssy Imre (1904-1995): "Miért bántod? Ne káromkodj!" plakát, Klösz coloroffszet, szélein apró szakadások, 94x63 cm / cca 1935 ofset poster, with small tears, 94x63 cm

 
Sold
Starting price:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Number of bids:
1
cca 1935 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Sárkány-féle Üstökös folyékony bőrápoló, reklám plakát, litográfia, Glasel Budapest, 33x23 cm / Advertisement poster, lithoraphy, 33x23 cm
12347.

cca 1935 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Sárkány-féle Üstökös folyékony bőrápoló, reklám plakát, litográfia, Glasel Budapest, 33x23 cm / Advertisement poster, lithoraphy, 33x23 cm

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
1
1936 Egy nap a szabadban Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat partys poster, restored, 94,5x62 cm
12348.

1936 "Egy nap a szabadban" Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat party's poster, restored, 94,5x62 cm

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Number of bids:
0
1937 Az Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Tenyészállatvásár kisplakátja, Gebhardt tervezésében, a Klösz Nyomda kiadásában, 24x16 cm + hozzá a vásár bronz emlékérme / Advertising poster + bronze token.
12349.

1937 Az Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Tenyészállatvásár kisplakátja, Gebhardt tervezésében, a Klösz Nyomda kiadásában, 24x16 cm + hozzá a vásár bronz emlékérme / Advertising poster + bronze token.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
13
cca 1940 Légrády Sándor (1906-1987): Vitéz magyar katona, kisplakát, kiadja: Nemzetpolitikai Szolgálat, Klösz Gy. és Fia, 34,5x24 cm / Hungarian military propaganda poster, 34,5x24 cm
12350.

cca 1940 Légrády Sándor (1906-1987): Vitéz magyar katona, kisplakát, kiadja: Nemzetpolitikai Szolgálat, Klösz Gy. és Fia, 34,5x24 cm / Hungarian military propaganda poster, 34,5x24 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
1
1940 Muskovszky László (1902-?): Ámor az autóban, olasz film plakát, főszerepben: Vittorio De Sica, forgalmazza: Kárpát Film, Unitas Lito, litográfia, apró gyűrődésekkel, 94x30 cm / Pazza di gioia, Hungarian poster of an Italian movie, lithography, with minor crease, 94x30 cm
12351.

1940 Muskovszky László (1902-?): Ámor az autóban, olasz film plakát, főszerepben: Vittorio De Sica, forgalmazza: Kárpát Film, Unitas Lito, litográfia, apró gyűrődésekkel, 94x30 cm / Pazza di gioia, Hungarian poster of an Italian movie, lithography, with minor crease, 94x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Number of bids:
0
1940 Walt Disney A három kismalac. c. könyvének reklám plakátja. Ofszet. Egy apró hiánnyal /  1940 Walt Disney: The tree little pigs book advertising. Ofset with a small hole. 20x29 cm
12352.

1940 Walt Disney A három kismalac. c. könyvének reklám plakátja. Ofszet. Egy apró hiánnyal / 1940 Walt Disney: The tree little pigs book advertising. Ofset with a small hole. 20x29 cm

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
19
1942 Wiener Messe, bécsi vásár 1942 8-15-ig, plakát, karton, hajtásnyommal, szakadással, 32×22,5 cm
12353.

1942 Wiener Messe, bécsi vásár 1942 8-15-ig, plakát, karton, hajtásnyommal, szakadással, 32×22,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment