12337.
28. Closed major auction
Poster
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
1918 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, színes litográfia, Kunossy Rt. restaurált, 124×95 cm / lithographic poster, restored, 124×95 cm