Photo

Number of items: 247

1938 Haár Ferenc (1908-1997): Itatás vásáron. Pecséttel jelzett vintage alkotás. Publikált. 21x18 cm
11544.

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1940 Halberg Gyula / Jules Halberg (1915-2001): A csúcson. Vintage felvétel, pecséttel jelezve, 18x18 cm
11545.

18 000 HUF
48,65
52,94
1982-2010 Jankovszky György(1946-): Budapest, Lenin elvtárs látogatása a VIII. kerületben, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12,5x17,5 cm
11546.

8 000 HUF
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház XV., feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, részben színezett, kartonra kasírozva, 12x17 cm
11547.

6 000 HUF
1975 Jankovszky György(1946-): Fehér nyíl, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 11x9,5 cm
11548.

8 000 HUF
1983 Jankovszky György(1946-): New York, World Trade Center, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 18x22 cm / New York, World Trade Center, with artists stamp and signature on the verso, 18x22 cm
11549.

1983 Jankovszky György(1946-): New York, World Trade Center, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 18x22 cm / New York, World Trade Center, with artist's stamp and signature on the verso, 18x22 cm

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1987 Jung Zseni: Impresszióim s. sorozatból vintage fotóművészeti alkotás, feliratozva, 16x24 cm, paszpartu 30x40 cm
11550.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1968 Kalocsai Rudolf: Középkori kápolna, 4 db aláírt vintage fotó, 23x17 cm, karton 40x30 cm
11551.

2 000 HUF
cca 1920 Kankowszky Ervin (1884-1945): Gróf Wellington szobra Londonban, nemeseljárással készült, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, hozzáadva egy későbbi publikáció újságkivágását, 26x22 cm, karton 34x28 cm
11552.

20 000 HUF
54,05
58,82
Korschelt Miklós (1900-1982): A tégelyöntő, fotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 23×17 cm
11553.

5 000 HUF
1940 Leichtner Erzsébet aláírt, vintage fotóművészeti alkotása, 28x22 cm
11554.

50 000 HUF
135,14
147,06
1938 Lengyel Lajos (1904-1978): Napsütéses Balaton-felvidék. A Modern Fotográfiában publikált fotó. Pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, kis sarokgyűrődéssel 19x24 cm
11555.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF