Photo

Number of items: 247

cca 1939 Dulovits Jenő (1903-1972) hagyatékából 2 db vintage fotó, az egyik pecséttel jelzett, 11,5x9 cm
11532.

2 400 HUF
13
cca 1975 Eifert János (1943- ): Magyar néptáncosok a piramisoknál, fotó, hátulján pecséttel jelzett, 13×18 cm
11533.

3 000 HUF
Concorde repülő reklámfotó Jean-Luc Eriaud pecséttel jelzett fotója / Concorde advertising photo. Signed with seal 20x29 cm
11534.

3 000 HUF
1921 Franz Fiedler (1885-1956): Narre Tod, Mein Spielgesell (Bolond Halál, játszótársam) 10 hártyapapírral elválasztott zselatinos ezüst nagyítás. Kísérőszöveggel, kiadói félvászon mappában. Hibátlan állapotban.  Franz Fiedler az I. világháború utáni Új tárgyiasság Neue Sachlichkeit mozgalom képviselője. Erotikus és a danse macabret körbejáró fotómappája nemzetközileg keresett ritkaság, mely ilyen szép és komplett állapotban igazi unikum. /  1921 Franz Fiedler (1885-1956): Narre Tod, Mein Spielgesell (Fool Death, My Playmate) 10 pieces vintage gelatin silver prints with the text of Thea Girardelli in original portfolio. In very nice condition. Erotica, macabre. Rarity! 27x35 cm
11535.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db feliratozott, vintage alkotás, az egyik kasírozva, 29x40 cm és 27x40 cm
11536.

2 400 HUF
26
cca 1973 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage alkotás, az egyik feliratozva, 29,5x39,5 cm
11537.

2 400 HUF
cca 1979 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db feliratozott, vintage alkotás, az egyik kasírozva, 39x23 cm és 39x29 cm
11538.

2 400 HUF
cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db feliratozott, vintage alkotás, 28x39 cm
11539.

2 400 HUF
cca 1980 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli, vintage alkotás, 28x39 cm
11540.

2 400 HUF
cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db feliratozott, vintage alkotás, 29x39 cm
11541.

2 400 HUF
1983 Jankovszky György(1946-): New York, World Trade Center, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 18x25 cm / New York, World Trade Center, with artists stamp and signature on the verso, 18x25 cm
11542.

1983 Jankovszky György(1946-): New York, World Trade Center, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 18x25 cm / New York, World Trade Center, with artist's stamp and signature on the verso, 18x25 cm

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1940 Haár Ferenc / Ferenc Haar (1908-1997): Önarckép.Jelzett vintage alkotás./ marked vintage photo 18x24 cm
11543.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF