Graphical art booklets, magazines and brochures

Number of items: 6

Rippl-Rónai József (1861-1927): Fünfzig Handzeichnungen. Eredeti félpergamen mappájában. Cinkográfia (45 db) és ofszet (5 db), papír és merített papír, jelzett a cinkográfián és az ofszeten, 28×35 cm (45×) és 22,5×14 (5×) cm. Bp., (1913.) Könyves Kálmán A. G. [Műkiadó Rt.]. Jó állapotban.
10300.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
340 000 HUF
1 137,12
1 328,13
Minimum bid:
340 000 HUF
Refresh
Victor Vasarely (1908-1997): Vega sorozat 1-8. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (FV 30/29), 35×35 (8×) cm
10301.

Available for bidding
500 000 HUF
1 672,24
1 953,13
Minimum bid:
500 000 HUF
Refresh
cca 1969 Zilzer Gyula (1898-1969) 14 litográfiáját tartalmazó amerikai kiadású mappa kísérő szöveggel. Borító szélén gyűrődés. / 14 Lithographs made by Gyula Zilzer. With crease on the cover. 39x31 cm
10302.

Available for bidding
40 000 HUF
133,78
156,25
Minimum bid:
42 000 HUF
Refresh
Ain lobspruch der haubtstat Wien in Oesterreich / von Hans Sachs aus Nürnberg. Wien, 1922, Verlag Neuer Graphik. Julius Zimpel (1896-1925) Gustav Klimt unokaöccsének, a Wiener Werkstätte művészeti vezetőjének rajzaival. A mű 125 számozott példányban készült, ez a 31. számú és a művész által aláírt példány. 2 színezett látképpel. 34x45 cm / Drawn by Julius Zimpel (1896-1925), nephew of Gustav Klimt, art leader of the Wiener Werkstätte. It is the 31st copy, hand numbered and signed by the artist. 34x45 cm
10303.

Available for bidding
28 000 HUF
93,65
109,38
Minimum bid:
28 000 HUF
Refresh
18 művész 48 rajz. Budapest, 1942, Unitas. Kiadói papírmappa. A fedelet Sugár István tervezte. Dedikált! Bán Béla, Berda Ernő, B. Juhász Pál, Buti István, Farkas Aladár, Fehér György, Háy Károly László, Kasitzky Ilona, Kondor György, Nagy Béla, Nolipa István Pál, Oelmacher Anna, Roxi József, Schnitzler János, Sugár Andor, Szabó István, Szántó Piroska, Tauber Blanka rajzai. A belső borítón a művészek nagy részének saját kezű aláírásával.
10304.

Available for bidding
5 000 HUF
16,72
19,53
10
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
Medgyes László (1892-?): Figurák mappa. Színes litográfia, papír, jelzett, 21×15 cm (10×), összesen: 10 db. Bp., 1917. Dick Manó. Összesen 120 számozott példány készült. Ez a példány a 97 számú.
10305.

Available for bidding
40 000 HUF
133,78
156,25
9
Minimum bid:
60 000 HUF
Refresh

News

Auction buyer's provision: 22%

310. Auction:
Payment deadline is December 1.

311. Auction:
From  28 November to 7 December
Payment deadline is December 22.

Viewing: from 4 to 7 December

28th Major auction
viewing 13-25 november
Hungarian philately: live auction
All the other parts: Online auction til 18:00

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2017 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.