Number of items: 26

cca 1900 Zsolnay Millenium mintás kaspó, kézzel festett mázas fehércserép, jelzett, kopás nyomokkal, m:26 cm, d:29 cm
11110.

110 000 HUF
297,30
323,53
20
cca 1880 Zsolnay tiger mázas váza, porcelánfajansz, máz hibával, jelzett (mélynyomás), formaszám: 1556, m:22 cm
11111.

55 000 HUF
148,65
161,76
cca 1880 Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), hibátlan, d:33,5 cm /  cca 1880 Zsolnay plate with floral motifs, handpainted faience, with hallmark (TJM), in flawless condition, d: 33,5 cm
11112.

60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1900 Zsolnay magnólia mintás tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm
11113.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1880 Zsolnay levesestál és alátétje, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), formaszám:676, hibátlan, levesestál: 32×22 cm m:21 cm, alátét:35×27 cm
11115.

60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, sárkányos jardiniere, kézzel festett, aranyozott áttört porcelánfajansz, jelzett Fischer I. Budapest, hibátlan, 38×17 cm, m:20 cm
11116.

cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, sárkányos jardiniere, kézzel festett, aranyozott áttört porcelánfajansz, jelzett "Fischer I. Budapest", hibátlan, 38×17 cm, m:20 cm

110 000 HUF
297,30
323,53
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkorsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett Fischer I. Budapest m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
11117.

26 000 HUF
70,27
76,47
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest talicska formájú virágtartó áttört széllel, kézzel festett, jelzett, restaurált, 37×12 cm, m:20 cm
11118.

70 000 HUF
189,19
205,88
cca 1900 Herendi Cubash mintás talpas tányér, kézzel festett (koronás), jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
11119.

80 000 HUF
216,22
235,29
cca 1840 Herendi petrezselyemlevél mintás mélytányér (2 db), hajszál repedéssel, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), d: 24 cm (2×) Fischer Mór időszak
11120.

28 000 HUF
75,68
82,35
Herendi Paon de Peking mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m:19 cm /  Herendi Pao de Peking vase, handpainted, with antique hallmark, h:19 cm
11121.

80 000 HUF
216,22
235,29
13
Herendi kínai kapuőrző oroszlán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 15 cm / Herend Chinese guardian lion (Foo dog), handpainted, with hallmark, in its original case, m: 15 cm
11122.

Herendi kínai kapuőrző oroszlán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 15 cm / Herend Chinese guardian lion ("Foo dog"), handpainted, with hallmark, in its original case, m: 15 cm

50 000 HUF
135,14
147,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF