Books: Military

Number of items: 18

Vitézek évkönyve. 1929. III. évfolyam. József királyi herceg altábornagy fővédősége alatt szerkeszti: Dr. Sényi Pál. Bp.,1929, Vitézek évkönyve, Apostol-nyomda, 252+1 p.+30 t.(3 kihajtható, ebből 2 csatavázlat, 1 kihajtató panoráma térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó kötéstáblán, és a gerincen kis foltok, de egyébként jó állapotban. A könyv szerepel az 1945-ben betiltott könyvek listáján.
15150.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
40,13
46,88
9
Minimum bid:
22 000 HUF
Refresh
Machalek Pál: A 101. Cs. és Kir. Gy(alog) Ezred története. 1883-1918. (Békéscsaba, 1928. Körösvidék Ny.) 1 t. (József főherceg portréja) VIII, 266 p. Korabeli, kopott aranyozású félvászon kötésben.
15151.

Available for bidding
11 000 HUF
36,79
42,97
10
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
Veltzé Alajos.(szerk.) A mi hőseink: Katonák. Woinovich Emil vezetése alatt Bp., 1916, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva, nagyon szép állapotban
15152.

Available for bidding
9 000 HUF
30,10
35,16
9
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
15153.

Available for bidding
9 000 HUF
30,10
35,16
9
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
15154.

Available for bidding
6 000 HUF
20,07
23,44
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Szabadon álló hadiemlékek, katonasírok, emléktáblák és emléklapok. I. sorozat [unicus]. Bp., 1916. Hornyánszky Viktor. (18)+52+(2)p. Képekkel. A Hősök Emlékét Megörökítő Országos Bizottság által kiadott, Györgyi Kálmán által szerkesztett kötet tulajdonképpen árjegyzék.A műalkotások rajzai vagy fényképei előtt egy lista áll a tervező nevével, a műtárgy leírásával, és az ár megjelölésével. Kiadói papírborítóban. Gerincén szakadással
15155.

Available for bidding
5 000 HUF
16,72
19,53
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

310. Auction:
Payment deadline is December 1.

311. Auction:
From  28 November to 7 December
Payment deadline is December 22.

Viewing: from 4 to 7 December

28th Major auction
viewing 13-25 november
Hungarian philately: live auction
All the other parts: Online auction til 18:00

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2017 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.