Books: Hunting

Number of items: 4

Kiss Géza: A hivatásos vadász. 1-2. köt. Bp., 1942, Pátria. Újrakötött műbőr kötésben, jó állapotban.
15253.

14 000 HUF
44,87
51,28
Reminiczky Károly: Kassai vadászhistóriák. Kassa, 1940, Wiko Átkötött modern kemény-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, belül jó állapotban
15254.

Reminiczky Károly: Kassai vadászhistóriák. Kassa, 1940, "Wiko" Átkötött modern kemény-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, belül jó állapotban

8 000 HUF
25,64
29,30
Diezel,(Carl Emil)-Mika(Károly): Az őz és nyúl természetrajza és vadászata. (Különlenyomat a Diezel-Mika: Az apróvad vadászata II. kiadásából.) Bp.,[1912],Athenaeum, 150 p.+3 t. Szövegközti rajzokkal, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói festett illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a hátsó szennylap hiányzik, a fűzése kissé laza.
15255.

Diezel,(Carl Emil)-Mika(Károly): Az őz és nyúl természetrajza és vadászata. (Különlenyomat a Diezel-Mika: "Az apróvad vadászata" II. kiadásából.) Bp.,[1912],Athenaeum, 150 p.+3 t. Szövegközti rajzokkal, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói festett illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a hátsó szennylap hiányzik, a fűzése kissé laza.

6 000 HUF
19,23
21,98
25
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp., én., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 215+1 p. + 12 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
15256.

6 000 HUF
19,23
21,98

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.