Books: Hunting

Number of items: 4

Kiss Géza: A hivatásos vadász. 1-2. köt. Bp., 1942, Pátria. Újrakötött műbőr kötésben, jó állapotban.
15253.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
60,20
70,31
Minimum bid:
18 000 HUF
Refresh
Reminiczky Károly: Kassai vadászhistóriák. Kassa, 1940, Wiko Átkötött modern kemény-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, belül jó állapotban
15254.

Reminiczky Károly: Kassai vadászhistóriák. Kassa, 1940, "Wiko" Átkötött modern kemény-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, belül jó állapotban

Available for bidding
8 000 HUF
26,76
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
Diezel,(Carl Emil)-Mika(Károly): Az őz és nyúl természetrajza és vadászata. (Különlenyomat a Diezel-Mika: Az apróvad vadászata II. kiadásából.) Bp.,[1912],Athenaeum, 150 p.+3 t. Szövegközti rajzokkal, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói festett illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a hátsó szennylap hiányzik, a fűzése kissé laza.
15255.

Diezel,(Carl Emil)-Mika(Károly): Az őz és nyúl természetrajza és vadászata. (Különlenyomat a Diezel-Mika: "Az apróvad vadászata" II. kiadásából.) Bp.,[1912],Athenaeum, 150 p.+3 t. Szövegközti rajzokkal, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói festett illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a hátsó szennylap hiányzik, a fűzése kissé laza.

Available for bidding
6 000 HUF
20,07
23,44
25
Minimum bid:
28 000 HUF
Refresh
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp., én., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 215+1 p. + 12 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
15256.

Available for bidding
6 000 HUF
20,07
23,44
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

310. Auction:
Payment deadline is December 1.

311. Auction:
From  28 November to 7 December
Payment deadline is December 22.

Viewing: from 4 to 7 December

28th Major auction
viewing 13-25 november
Hungarian philately: live auction
All the other parts: Online auction til 18:00

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2017 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.