Art, antiquities

Number of items: 14

XX. sz. eleje: Szőlőgazdaság, pincészet régi bronz harangja. Szőlőfürt díszítéssel és feliratozva. Hogyha hívó hangod megcsendül, összesereglünk, csengenek a poharak és nagy bor özönbe úszunk. A haranghoz falra szerelhető kovácsoltvas harang-állvány. Tiszta, erős hangú. A harang mérete M:26 cm, d:21 cm / Vintage bell of a vinery. Bronze with bell stand for the vall.
11040.

XX. sz. eleje: Szőlőgazdaság, pincészet régi bronz harangja. Szőlőfürt díszítéssel és feliratozva. "Hogyha hívó hangod megcsendül, összesereglünk, csengenek a poharak és nagy bor özönbe úszunk". A haranghoz falra szerelhető kovácsoltvas harang-állvány. Tiszta, erős hangú. A harang mérete M:26 cm, d:21 cm / Vintage bell of a vinery. Bronze with bell stand for the vall.

100 000 HUF
334,45
408,16
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége A Magyar Társadalom Legjobbjainak kitüntetésével, alján 1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte, fedelének belső oldalán az írónő T. C. monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
11041.

160 000 HUF
535,12
653,06
Muharos Lajos (1941- ): Ötágú gyertyatartó, bronz és zománc, jelzés nélkül, m:21 cm, d:19 cm
11042.

22 000 HUF
73,58
89,80
cca 1900 Wenzel Bachmann & Co alpakka aufsatz, jelzett, kézzel festett anyagában színezett üveg tállal, kopott aranyozással, m:22 cm, d:22 cm
11043.

30 000 HUF
100,33
122,45
Irredenta bronz asztali tintatartó, jelezett (Ficzek K. érc műöntöde Budapest), pótolt üveg betéttel, 25×15 cm, m:9 cm
11044.

20 000 HUF
66,89
81,63
11
XIX. sz. vége: Adler Fülöp jelzett tajtékpipa ezüst szerelékkel, címerrel, eredeti jelzett bőr tokban, szárral, szép állapotban / Vintage limestone pipe with silver parts. Signed both the pipe and the case.
11046.

10 000 HUF
33,44
40,82
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

316. Auction:
Payment deadline is March 2.

317. Auction:
From 20 February to 1 March
Payment deadline is March 16.

Seeing: From 26 February to 1 March

29th Major auction
Date: 19 May
Consigment deadline: 5 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.