Art, antiquities

Number of items: 17

XX. sz. eleje: Szőlőgazdaság, pincészet régi bronz harangja. Szőlőfürt díszítéssel és feliratozva. Hogyha hívó hangod megcsendül, összesereglünk, csengenek a poharak és nagy bor özönbe úszunk. A haranghoz falra szerelhető kovácsoltvas harang-állvány. Tiszta, erős hangú. A harang mérete M:26 cm, d:21 cm / Vintage bell of a vinery. Bronze with bell stand for the vall.
11040.

XX. sz. eleje: Szőlőgazdaság, pincészet régi bronz harangja. Szőlőfürt díszítéssel és feliratozva. "Hogyha hívó hangod megcsendül, összesereglünk, csengenek a poharak és nagy bor özönbe úszunk". A haranghoz falra szerelhető kovácsoltvas harang-állvány. Tiszta, erős hangú. A harang mérete M:26 cm, d:21 cm / Vintage bell of a vinery. Bronze with bell stand for the vall.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
334,45
390,63
Minimum bid:
100 000 HUF
Refresh
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége A Magyar Társadalom Legjobbjainak kitüntetésével, alján 1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte, fedelének belső oldalán az írónő T. C. monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
11041.

Available for bidding
160 000 HUF
535,12
625,00
Minimum bid:
160 000 HUF
Refresh
Muharos Lajos (1941- ): Ötágú gyertyatartó, bronz és zománc, jelzés nélkül, m:21 cm, d:19 cm
11042.

Available for bidding
22 000 HUF
73,58
85,94
Minimum bid:
24 000 HUF
Refresh
cca 1900 Wenzel Bachmann & Co alpakka aufsatz, jelzett, kézzel festett anyagában színezett üveg tállal, kopott aranyozással, m:22 cm, d:22 cm
11043.

Available for bidding
30 000 HUF
100,33
117,19
Minimum bid:
32 000 HUF
Refresh
Irredenta bronz asztali tintatartó, jelezett (Ficzek K. érc műöntöde Budapest), pótolt üveg betéttel, 25×15 cm, m:9 cm
11044.

Available for bidding
20 000 HUF
66,89
78,13
Minimum bid:
22 000 HUF
Refresh
Szecessziós, magyar, intarziás kézi tükör. Népviseletes puttó ábrázolással, Kis hibás, hátoldalán gyöngy berakással / Art nouveau hand mirror with wood inlay. Small fault. 38 cm
11045.

Available for bidding
11 000 HUF
36,79
42,97
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

310. Auction:
Payment deadline is December 1.

311. Auction:
From  28 November to 7 December
Payment deadline is December 22.

Viewing: from 4 to 7 December

28th Major auction
viewing 13-25 november
Hungarian philately: live auction
All the other parts: Online auction til 18:00

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2017 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.