Poster

Number of items: 12

Bernard Naudin,(1876-1946): I. világháborús katonai propaganda plakát. Lithográfia, papír. Jelzett a kövön. Egy-két kissebb szakadással. / Bernard Naudin, (1876-1946): Emprunt de la défense nationale. French patriot military poster. Lithography, paper, Signed on the stone. Slightly torn at the edges. 80x110 cm
12223.

20 000 HUF
54,05
58,82
1921 Ernst Kutzer (1881-1965): Ödenburg. Trauet nicht den schmeichelnden Liedern. Stimmt deutsch! litográfia, restaurált plakát; Sopron, ne higyj a behízelgő daloknak. Ausztriára szavazást éltető propaganda a Soproni népszavazás idejéből / Asutrian propaganda poster for the Sopron referendum. Color litography poster, restored, 94×62 cm
12225.

1921 Ernst Kutzer (1881-1965): " Ödenburg. Trauet nicht den schmeichelnden Liedern. Stimmt deutsch!" litográfia, restaurált plakát; Sopron, ne higyj a behízelgő daloknak. Ausztriára szavazást éltető propaganda a Soproni népszavazás idejéből / Asutrian propaganda poster for the Sopron referendum. Color litography poster, restored, 94×62 cm

180 000 HUF
486,49
529,41
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, 31×23 cm
12226.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, 31×23 cm

26 000 HUF
70,27
76,47
1918 Katonaünnep Komáromban. Nagyméretű litografált plakát. Bródmann 1918 jelzéssel a Kunossy nyomdából. Jó állapotú, egy nagyobb papírra felkasírozva. / 1918 Soldier festival in Komárno. Large lithographic poster. Glued on a larger paper. 63x92 cm
12227.

20 000 HUF
54,05
58,82
11
cca 1930 Adler György (Georg) (1913-1942) Senator celofilter cigaretta reklám plakát. Ofszet. Janina Rt kiadása. Szép állapotban. / Tobacco advertising poster. 62x92 cm
12228.

60 000 HUF
162,16
176,47
20
1932 Joe May: Ketten egy autón. Nagyméretű litografált mozi filmplakát Restaurált, egy kis beszakadással. / 1932 Joe May: Two in a car. Large lithographic cinema movie film poster, Restored, with small tear. 90x120 cm
12229.

70 000 HUF
189,19
205,88
cca 1930 Viktória. Földes Imre és Harmath Béla diadalmas operettje hangosfilmen. Zenéjét szerezte Ábrahám Pál. Nagyméretű litografált mozi filmplakát 90x120 cm Restaurált. / cca 1930 Victoria. Large lithographic cinema operetta movie poster. Restored. 90x120 cm
12230.

70 000 HUF
189,19
205,88
1938 Hollós Endre (1907 - ? ): A Szent Jobb országjárása. Offset, Klösz Budapest, 63×48 cm
12231.

8 000 HUF
26
1939 Rimaszéky-Richter Aladár (1898-?): Magyarok! Egy táborba! Klösz Budapest, offset, 96×62 cm
12232.

40 000 HUF
108,11
117,65
12233.

20 000 HUF
54,05
58,82
1943 Légrády Sándor (1906 - 1987): Horthy Miklós 75 éves. Klösz Coloroffset, Budapest. Hajtva, jó állapotban, 60×41 cm
12234.

60 000 HUF
162,16
176,47
Munkád megrövidíti a háborút. Keleti Arcvonal Bajtársi Szövetség propagandaplakát. Szign. Szennik György. Bp., 1944, Stádium. Ofszet. 102×74 cm. Javított. Fóliábia csomagolva. / 1944 Large war propaganda poster. Ofset. Restored. Packed in foil. 102×74 cm
12235.

120 000 HUF
324,32
352,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF