Jewellery

Number of items: 23

Ezüst (Ag.) perzsa kis tálka, vésett, trébelt madár és ornamentikus mintával, jelzés nélkül, d:21,5 cm, nettó:56 g / Silver saucer with hallmark
19013.

8 000 HUF
11
Ezüst fedeles fűszertartó kis kanállal, jelzett, mesterjeggyel, poncolt, m: 6 cm, nettó 90 g / Silver spice holder with spoon and hallmark
19014.

18 000 HUF
48,65
52,94
Ezüst (Ag.) rokokó jelenetes teaszűrő, jelzett, nettó:67 g, 13×10 cm / Silver tea-strainer, hallmark
19015.

14 000 HUF
37,84
41,18
Ezüst (Ag.) nyaklánc és karkötő szett, plasztikus rózsákkal, jelzett, h: 33 és 18 cm, nettó:161 g / Silver necklace and bracelet with hallmark
19016.

80 000 HUF
216,22
235,29
Ezüst (Ag.) nyaklánc, plasztikus levél csokorral, 14 db tenyésztett gyönggyel, jelzett, h: 47 cm, bruttó:51 g / Silver necklace with cultured pearls (14 p)
19017.

60 000 HUF
162,16
176,47
Lantot formázó antik ezüst övre akasztható kulcstartó. 1858-as ezüstjellel, mesterjeggyel. / Antique silver key holder with Vienna hallmark and makers mark 12 cm, 41,3 g
19018.

Lantot formázó antik ezüst övre akasztható kulcstartó. 1858-as ezüstjellel, mesterjeggyel. / Antique silver key holder with Vienna hallmark and maker's mark 12 cm, 41,3 g

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1930 Ezüst cigarettatárca geometrikus mintákkal. Belül aranyozott, későbbi ajándékozási bejegyzéssel, 9x6,5 cm Hozzá hasonló mintájú csíkozott ezüst szipka. /  cca 1930 Silver cigarette box with geometric patterns and cigarette holder.9x6,5 cm Total: 127g
19019.

18 000 HUF
48,65
52,94
Ezüst (Ag.) mécsestartó, jelzett, mesterjeggyel (IF), apró horpadással, m:6,5 cm, h:12,5 cm, nettó: 109 g / Silver candle holder with small dent, hallmark
19020.

16 000 HUF
43,24
47,06
18
Antik ezüst (Ag.) fűszertartó, jelzett, mesterjeggyel (TS), apró repedéssel az alján, m:7,5 cm, d:9 cm, nettó:91 g / Silver spice holder with small crack, hallmark
19021.

12 000 HUF
32,43
35,29
9
Ezüst (Ag.) lengyel kehely, jelzett, mesterjeggyel, rátett virág díszítéssel, m:7 cm, d: 10 cm, nettó: 216 g / Silver chalice, hallmark
19022.

26 000 HUF
70,27
76,47
13
Ezüst (Ag.) áttört kis tálka, foltos de jó állapotban, jelzett, mesterjeggyel ( W.D., William Devenport), 11×10 cm, nettó:36 g / Silver inwrought saucer with small spot, hallmark
19023.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF