Jewellery

Number of items: 23

Arany (18K) karlánc zsuzsukkal (4 db), csiszolt féldrágakövekkel, jelzett, bruttó: 68 g / Gold bracelet (zsu-zsu 4 p) 18 K, signed
19000.

600 000 HUF
1 775,15
2 222,22
Art deco IWC Schaffausen arany (Au) 14 K zsebóra, hibátlan, szinte karcmentes állapotban, hibátlan üveggel. Másodpercmutatós, jelzett, sorszámozott. Hibátlanul működik. Bruttó:67 g / IWC gold (14 C) art deco pocket watch in beautiful condition. Works flawlessly
19002.

280 000 HUF
828,40
1 037,04
Ezüst (Ag.) mokkás csésze és alj ( 8db), jelzett, mesterjeggyel (IH), nettó:919 g / Silver coffee cup and saucer, signed
19003.

110 000 HUF
325,44
407,41
Arany bross 15 db opál kővel. 14 K arany, jelzett. br: 13,5 g / 14 C gold broche with 15 opal gems Total: 13,5 g
19004.

140 000 HUF
414,20
518,52
Antik ezüst keresztelői ajándék étkészlet. Pest, 1865. 13 latos ezüstjellel Adolf Schickinger, Neuwirth mesterjellel. Jelzett, selyembélésű díszdobozban. Pollák Rafael, Sopron /  Antique silver baptizing cuttlery set in present box. Pest, 1865. 13 lat hallmark. Adolf Schickinger, Neuwirth Net 70 g + brutto / gross: 128 g.
19005.

60 000 HUF
177,51
222,22
Ezüst (Ag.) Minerva és oroszlán fejes kínáló, jelzett, mesterjeggyel (JL), préselt, vésett, 33×20 cm, nettó:469 g / Silver dish with hallmark
19006.

60 000 HUF
177,51
222,22
9
Ezüst (Ag.) kínai desszertes kis kanál, jelzett, nettó:8 g / Silver Chinese spoon with undefined hallmark
19007.

11 000 HUF
32,54
40,74
19008.

11 000 HUF
32,54
40,74
Egy pár 14K arany fülbevaló és gyűrűből álló szett / 14 C. gold set of earrings and ring 8 g
19009.

60 000 HUF
177,51
222,22
Egy pár 14K arany fülbevaló régi csiszolású brillekkel / 14 C. gold earrings with old polished diamonds gr 3,4g
19010.

60 000 HUF
177,51
222,22
XVII-XVIII. sz. antik ezüst gyűrű félhold, csillag és gránátalma ábrázolással. Talán török. / 17-18th century Antique silver ring maybe Turkish with pomegranade, moon and star symbols. 7g
19011.

20 000 HUF
59,17
74,07
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca rubin kövekkel, jelzett, 9x8 cm, nettó: 96,9 g / Silver art deco cigarette case with ruby, hallmark
19012.

20 000 HUF
59,17
74,07

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.