Glass-objects

Number of items: 11

Muránói fújt váza, több rétegű, anyagában színezett, hibátlan, jelzett (olvashatatlan), m:29 cm, d:27 cm
11193.

26 000 HUF
70,27
76,47
Desna fekvő akt, formába öntött, homokfújt, hibátlan, jelzett, h:29 cm, m:15 cm
11194.

22 000 HUF
59,46
64,71
cca 1900 emlék pohár, magyar, hengeres színtelen üveg , tejüveg és rubinpác festéssel, koronás magyar címerrel emlékűl felirattal, kopott csorba nélkül, m:12 cm
11195.

cca 1900 emlék pohár, magyar, hengeres színtelen üveg , tejüveg és rubinpác festéssel, koronás magyar címerrel "emlékűl" felirattal, kopott csorba nélkül, m:12 cm

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1900 fürdői emlék pohár, kétrétegű csiszolt, metszett, gravírozott, hibátlan, m:13,5 cm
11196.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1890 díszpohár, kézzel festett romantikus jelenettel, kétrétegű csiszolt, metszett, apró csorbával, m:14,5 cm
11197.

12 000 HUF
32,43
35,29
Dekoratív parfümtartó, több rétegű formába öntött, fém szerelékkel és borostyán kővel a tetején, m:17 cm
11198.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1940 Zwack Unicumos nagy palack, kb 15 l, hibátlan, jelzett, m:47 cm
11199.

12 000 HUF
32,43
35,29
Valsaint Lambert tál, formába öntött, hibátlan, jelzett, h:37 cm / Valsaint Lambert plate, signed.
11200.

12 000 HUF
32,43
35,29
Emlék kis váza Kolozsvár Mátyás király tér felirattal és részben kézzel festett képével, kopott, m:9,5 cm
11201.

Emlék kis váza " Kolozsvár Mátyás király tér" felirattal és részben kézzel festett képével, kopott, m:9,5 cm

3 000 HUF
cca 1900 füles mérő pohár, gravírozott Szliács felirattal, jó állapotban, kb 2 dl, m:13 cm
11202.

cca 1900 füles mérő pohár, gravírozott "Szliács" felirattal, jó állapotban, kb 2 dl, m:13 cm

3 000 HUF
Emlék (Ferenc József 25. évfordulójára) kis tálka, 1882 Koronázásjubileum emlék felirattal, formába öntött, hibátlan, d:12,5 cm
11203.

Emlék (Ferenc József 25. évfordulójára) kis tálka, "1882 Koronázásjubileum emlék" felirattal, formába öntött, hibátlan, d:12,5 cm

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF