Diezels Niederjagd. Siebente ungearbeitete Auflage. Herausgegeben von Gustav Freiherr von Nordenflycht. Mit 12 Jagdhund Kassebildern in Farbedruck. Berlin, 1892. Paul Parey. Illusztrált egészvászon kötésben, jó állapotban. / Book about hunting dogs. In full linen binding.
Preußen,Wilhelm von: Aus meinem Jagdtagebuch.
Stuttgart und Berlin, 1912. DVA Deutsche Verlags-Anstalt. Dedikált. egészvászon kötésben / With autograph signature in linen binding
Reminiczyky Károly: Kassai vadászhistóriák. Kassa, 1940, "Wiko" Kő és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, a borítékkiadás címlapja bekötve. Jó állapotban. / In full linen binding, good condition.
Bársony István: Vadásztáska. Bp., 1903, Magyar Hírlap. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
In worn cloth binding, otherwise in good condition.
Bársony István: Magyar Földön. Természet és vadászat.Olgyay Ferencz képeivel. Első kiadás. Budapest, (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1p.+12 t. Kiadói, festett és aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos elülső borítóval, a hátsó borítón a vászon hullámos./
István Bársony: On Hungarian Land, with the illustrations of Ferenc Olgyay. First edition. Budapest, 1910, Athenaeum, 1 t.+154+1 p.+12 t. Illustrated, painted ang gilt linenbinding, with a little bit worn cover, with a little bit damaged spine, the front cover is littlee bit spotty, and the back cover's linen is wavy.