Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 14

Tevan Margit (1901-1978: Ökörhajtók, fém dobozka, jelzett, karcolásokkal, 15×10×3 cm
11030.

Rufpreis:
5 000 HUF
Légy a pókhálóban, monogramos ezüst (Ag.) pénztárca bőr belsővel, fém belső szerelékkel és lánccal, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, kopásokkal, 16.,5×8×1,5 cm, bruttó 210 g
11031.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, a, sorozatszám: 257799, kopott, eredeti kopott bőr tokjában / Antique German binocular C P Goerz Berlin Trieder Binocle Serial: 257799 - 6 x magnification
11032.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Amerika csavar mérő réz tolóskála műszer. / American screw measurer. 22x7,5 cm
11033.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1900 Saccharum - gyógyszertári fém cukortartó, kopott, m: 19,5 cm / pharmacy sugar bowl, metal, with faults
11034.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
22
XIX. sz. eleje: Balkáni, bronz övre rögzíthető pisztolygolyó tartó. Díszített. / Balkans, ornamented bronze bullet holder 8,5x9 cm
11035.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1800 Jacob Senebier (itt: Seuebier(!), ?-?): Az osztrák császári címerállatot formázó, díszesen gravírozott régi bronz napóra, rögzített gnómonnal, a holdfázisok jelzésére szolgáló koronggal, 18,5×16,5×7 cm /  cca 1800 Antique sundial in the form of the double-headed eagle of the Austrian Empire, richly engraved brass with fixed gnomon and an annexed rotating disc indicating the moon phases, made by Jacob Senebier (here: Seuebier(!), ?-?), 18,5×16,5×7 cm
11036.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
23
cca 1900 G. Reichert mikroszkóp, hiányos, eredeti fa dobozában (kulcs nélkül), magyar kézzel írt nagyítási mutatóval, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm / G. Reichert microscope, deficient, in wooden box, without key
11037.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Bronz harang, qui me tangit, vocem meam audit felirattal, öntött, kopásokkal, m: 19 cm + díszes réz tartó/kongató szerkezettel, a húzó sérült / cast bronze bell, with supporting structure, little damaged
11038.

Bronz harang, "qui me tangit, vocem meam audit" felirattal, öntött, kopásokkal, m: 19 cm + díszes réz tartó/kongató szerkezettel, a húzó sérült / cast bronze bell, with supporting structure, little damaged

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Réz tájoló, iránytű és napóra állítható lábakkal / Copper compass and sundial d:10
11039.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
18
1951 Orion 222 rádiókészülék. Igényesen restaurálva kívül-belül, napi használatra alkalmas állapotban. / Vintage radio, restored.
11040.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Peugeot jelzett nagyméretű, pultra erősíthető áruházi kávédaráló / Large commercial coffe grinder, 31 cm
11041.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF