Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 93

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Bodajki templom 1922. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, enyhén gyűrött, üvegezett keretben, 16×21 cm
10000.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
10
10001.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Agricola Lídia (1914-1994): Tavasz a Virághegyen. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm
10002.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Család 1981. Filctoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×17,5 cm
10003.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Bardócz Árpád (1882-1938): Zichy Mihály portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
10004.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
10005.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek. Kollázs, farost, hátoldalán jelzett (Bálint István eredetiség igazolásával), kiállításon, árverésen szerepelt (Abigail Galéria), üvegezett keretben, 32,5×33,5 cm
10006.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
10007.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Ifj. Benedek Jenő (1939-): A festő magányossága. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm
10008.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
33
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok vázában. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×61 cm
10009.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Bordy András (1905-1989): Újság olvasó férfi. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×37 cm
10010.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
13
Bornemisza László (1910-1995): Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 43×33 cm
10011.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF