Bücher: Technik

Zahl der Lose: 6

Gesellschaft der Westinghouse-Bremse (The Westinghouse Brake Company Ltd.): Die Automatische Luftdruck-Bremse. Hannover, 1883, August Grimpe, XIV+2+52 p.+XVII t. (Fekete-fehér képtáblák, közte kihajthatóak.) Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban. /Linen-binding, with a little bit worn cover, in good condition. In german language, with illustrations.
15250.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Hantken Miksa, prudniki A magyar korona országainak széntelepei és szénbányászata. Bp., 1878, Légrády. [4], 331, [7] p. ill. 5 kihajtható térképpel. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban
15251.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Johannes Zacharias: Elektrotechnik für Uhrmacher. Berlin, 1920. Verlag der Deutschen Uhrmacher Zeitung. 237 p. + 3 kihajtható tábla. Német nyelven. Félvászon kötésben. / In half linen binding, with fold out tables. In German language.
15252.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15253.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
15254.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15255.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF